به گزارش گیل سو، سرپرست فرمانداری لنگرود ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری لنگرود با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس اظهار کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشانه ثبات و پایداری انقلاب است که این چهل‌سالگی بدون پشتوانگی مردم از انقلاب میسر نمی‌شد.

وی با بیان اینکه اتفاق‌های خوبی در دوره اخیر شهرداری و شورای شهر لنگرود در حال انجام است گفت: توجه به اقشار و مناطق کمتر توسعه‌یافته یکی از برنامه‌هایی است که شهرداری و شورا به آن به‌خوبی توجه کرده است.

محمد رنجبر با تأکید بر حفظ آرامش و اطمینان به مردم توسط مسوولان افزود: زباله یکی از مشکلات جدی شهرستان شد و با پیگیری‌های انجام‌شده کارخانه کمپوست در حال احداث است و امروز مشکل زباله مانند گذشته حاد نیست و این مشکل در حال حل شدن است.

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه باید از مردم به خاطر پایبندی همیشگی و در هر شرایطی با نظام و انقلاب تشکر کرد گفت: باید نگاه مسؤولین نسبت به مردم تغییر کنند و همه باید تلاش کنیم که اهمیت مردم در همه عرصه‌ها و فعالیت‌ها مشهود باشد.

وی با بیان اینکه اگر مسؤولین با مردم دوری کنند نمی‌توان انتظار همراهی آنان را داشت افزود: مسؤولین باید عملکردهای خود را به‌صورت شفاف به مردم اطلاع‌رسانی کنند که این مهم از طریق رسانه محقق می‌شود.

افتتاح و بهره‌برداری ۲۴ طرح عمرانی و خدماتی شهرداری لنگرود

شهردار لنگرود نیز با بیان اینکه شهرداری تمام تلاش خود را برای رفاه بیشتر شهروندان انجام‌ می‌دهد اظهار کرد: در طول سال فعالیت‌های مختلفی توسط واحدهای مختلف شهرداری انجام می‌شود و دهه فجر فرصتی برای اعلام پروژه‌ها به شهروندان از طریق رسانه‌ها است.

وی با بیان اینکه شهرداری لنگرود بعد از هفته دولت تاکنون ۲۴ پروژه بااعتبار ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان را افتتاح کرده گفت: این پروژه‌ها شامل لوله‌گذاری برای دفع آب‌های سطحی، آسفالت خیابان و معابر اصلی، سنگ‌فرش و بتن فرش، افتتاح باشگاه پینت بال، روشنایی پارک فجر در فاز اول، لایروبی رودخانه ازجمله این پروژه‌ها است.

سید مهدی رجایی با بیان اینکه برای لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی یک کیلومتر لوله‌گذاری شد که در برخی مکان‌ها چهار متر کنده‌کاری انجام شد افزود: این پروژه در مدت چهار ماه آغاز و به پایان رسید گرچه در این مدت شهروندان اذیت شدند و از صبر و حوصله آنان تشکر می‌کنم.

شهردار لنگرود با بیان اینکه همدلی بین شهرداری و اعضای شورای شهر باعث تسریع انجام پروژه‌ها شده تصریح کرد: آسفالت اصلی‌ترین دغدغه ساکنین محلات کم برخوردار و حاشیه‌ای شهر بود که سعی کردیم در انجام پروژه‌های شهری به مناطق کم برخوردار نیز توجه ویژه‌ای شود.

برگزاری جشنواره روز لنگرود در سال آینده

رئیس شورای شهر لنگرود نیز با اشاره به تعامل مناسب بین شهرداری و شورای شهر اظهار کرد: کارهای عمرانی انجام‌شده در سال جاری باقوت بیشتری در سال آینده ادامه خواهد داشت تا شاهد رشد و توسعه شهر لنگرود باشیم.

غلامرضا منصفی با بیان اینکه جشنواره‌های مختلفی برای سال آینده پیش‌بینی‌شده گفت: برگزاری جشنواره نیلوفرهای آبی و اختصاص یکی روز به‌عنوان روز لنگرود ازجمله برنامه‌های مدنظر است که کارهای مقدماتی آن در حال انجام است.

انتهای پیام/