» دسته‌بندی نشده » احداث باشگاه پینت بال در لنگرود با مشارکت بخش خصوصی

احداث باشگاه پینت بال در لنگرود با مشارکت بخش خصوصی

خرداد ۱۹, ۱۳۹۷ 4۰

به گزارش گیل سو، سید مهدی رجایی در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود اعتبارات و درامدها اظهار کرد: در چندین سال اخیر اکثر شهرداری‌های کشور با معضلات و مشکلات عدیده مالی مواجه بودند که باعث کاهش خدمات‌رسانی به مردم و تأخیر در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شده است.

 

وی با بیان اینکه درامد شهرداری تیز کاهش داشته و شرایط سختی در اداره امور شهر وجود دارد افزود: افزایش هزینه لوازم ساختمانی و غیره موجب کاهش ساخت‌وساز شده که این نیز از دیگر مشکلات شهرداری‌ها است.

 

شهرداری لنگرود گفت: در طی ۹ ماه گذشته با همکاری اعضای شورای شهر و تیم مدیریت شهری سعی شد تا کارکنان شهرداری کمترین کمبودها را لمس کنند تا با تمرکز بیشتری به ادامه کار برای عمران و آبادانی بپردازند.

 

رجایی با اشاره به خدمات شهرداری برای ایجاد فضای تفریحی و گردشگری در شهر بیان کرد: احداث باشگاه پینت بال (Paintball) در شهر لنگرود یکی از برنامه‌های شهرداری است که با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر مسیر قانونی برای انجام این فرایند در حال انجام است تصریح کرد: زمینی در پارک فجر لنگرود برای احداث آن در نظر گرفته‌شده تا با ایجاد این رشته آقایان و بانوان بتوانند در این رشته مهیج ورزشی ساعات سالمی را سپری کنند.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×