» دسته‌بندی نشده » رسانه‌ها تمام‌کارها را با تمام ضعف و قدرت‌هایش ببینند

رسانه‌ها تمام‌کارها را با تمام ضعف و قدرت‌هایش ببینند

مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ 3۰

به گزارش گیل سو، مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران عصر روز شنبه در محل ساختمان شهرداری لنگرود برگزار شد.

رئیس شورای شهر لنگرود با تبریک روز خبرنگار و تقدیر به‌پاس زحمات شبانه‌روزی این قشر اظهار کرد: قرار نیست در جلسه امروز اعضای شورا و شهردار صحبت کنند، امروز روز تقدیر از خبرنگاران است و باید شما صحبت کنید.

غلامرضا منصفی با اشاره به تعامل با خبرنگاران گفت: خبرنگاران مانند یک دوست هرروز مشکلات شهری را به ما گوشزد می‌کنند و ما نیز تلاش می‌کنیم در جهت رفع آن مشکلات به‌سرعت وارد عمل شویم.

شهردار لنگرود نیز ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاری عشق است و بدون عشق کار خبری نمی‌توان انجام داد و کسی که دنبال شغل و درآمد باشد دنبال خبرنگاری نمی‌‌آید.

سید مهدی رجایی با اشاره به گستردگی حوزه ارتباطات افزود: خبرنگار می‌تواند کاه را به کوه و کوه را به کاه تبدیل کند ولی اگر واقعیت به مردم گفته شود اعتماد آنان نیز بیشتر می‌شود.

وی گفت: احساس می‌کنم مردم اندکی رسانه را سفارشی و فرمایشی می‌بینند و این ذهنیت باید با عملکرد خوب رسانه‌ها و انتشار اخبار دقیق و صحیح از بین برود.

شهردار لنگرود با بیان اینکه کارهای بزرگی در سطح شهرستان در حال انجام است اما متأسفانه بعضی‌ها هنوز هم خبر ندارند تصریح کرد: کارخانه کمپوست در حال ساخت است اما در همین شهرستان یکی از مسئولین از این اقدام مهم که بارها نشر داده شد بی‌خبر بود، حجم وسیعی از کار درباره جمع‌آوری آب‌های سطحی انجام‌شده و سه برابر دو سال گذشته در سطح شهر اسفالت انجام‌شده است؛ اما خیلی‌ها بی‌اطلاع هستند.

رجایی با بیان اینکه از رسانه‌های می‌خواهم حقیقت را بازتاب کنند و  تمام‌کارها را با تمام ضعف و قدرت‌هایش ببینند خاطرنشان کرد: فرمایش امام این بود که مسئولین کار‌هایی را که انجام می‌دهند را به مردم اطلاع‌رسانی کنند، مسئولین که نمی‌توانند این کار انجام دهند، این مسئولیت به گردن رسانه‌هاست.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×