» دسته‌بندی نشده » آسفالت ۸۰ هزار مترمربع از خیابان‌ها و معابر اصلی لنگرود در سال ۹۷

آسفالت ۸۰ هزار مترمربع از خیابان‌ها و معابر اصلی لنگرود در سال ۹۷

خرداد ۱۱, ۱۳۹۸ 3۰

به گزارش گیل سو، سید مهدی رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به نهضت آسفالت معابر و خیابان‌ها که مدت‌ها به‌عنوان یکی از دغدغه‌های شهروندان بود اظهار کرد: حدود ۸۰ هزار مترمربع از خیابان‌ها و معابر اصلی شهر لنگرود در سال ۹۷ آسفالت و لکه‌گیری شد.

وی با بیان اینکه باید از وضعیت جوی مناسب هوا در نیم سال اول برای آسفالت و کارهای عمرانی بهترین بهره را ببریم گفت: برای آسفالت و لکه‌گیری معابر در سال گذشته حدود هشت میلیارد تومان هزینه شد.

شهردار لنگرود با بیان اینکه به خاطر کمبود قیر و آسفالت و اعتبارات بخشی از مکان‌ها برای آسفالت باقی‌مانده است تصریح کرد: از هفته گذشته بخش عمده‌ای از خیابان‌ها و معابر اصلی و مرکزی شهر و محلات و خیابان‌های فرعی لنگرود تحت پوشش طرح نوسازی و اصلاح آسفالت قرار گرفت.

رجایی با بیان اینکه نهضت آسفالت معابر در نقاط مختلف این شهر باهدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آغازشده افزود: در قالب این نهضت روکش آسفالت مناطقی مانند راه پشته، انزلی محله، رکج محله، موبندان، آنسرمحله، لیلاکوه، سبزه‌میدان و چندین نقطه دیگر در حال آسفالت است.

وی تعامل و هماهنگی دستگاه‌های خدمات رسان در زمان حفاری و ترمیم خیابان‌ها را گام مهمی در کنترل تخریب آسفالت خیابان‌ها دانست و بیان کرد: دستگاه‌های خدمات رسان قبل از هرگونه حفاری و ارائه خدمت هماهنگی لازم با شهرداری را داشته باشند.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×