» دسته‌بندی نشده » مهم‌ترین مشکل و دغدغه تولیدکنندگان تأمین مواد اولیه است

مهم‌ترین مشکل و دغدغه تولیدکنندگان تأمین مواد اولیه است

اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ 5۰

به گزارش گیل سو، طاهره تونگو امروز در جلسه بررسی مشکلات صنایع و معدن و اصناف و شهرک‌های صنعتی بندرانزلی با حضور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اظهار کرد: مهم‌ترین مشکل و دغدغه تولیدکنندگان واحدهای تولیدی، تأمین مواد اولیه است.

وی با تأکید بر لزوم حمایت از کشاورزان گفت: ضرورت دارد با حمایت از تولیدکنندگان با آرامش، در راستای تحقق شعار امسال که همعاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی فرمانداری بندرانزلی در جلسه با مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان مهم‌ترین مشکل و دغدغه تولیدکنندگان تأمین مواد اولیه دانست.مانا رونق تولید است گام برداریم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی فرمانداری بندرانزلی با تأکید بر اینکه شرکت پشتیبان از استان برای حمایت از واحدهای تولیدی باید به کمک تولیدکنندگان بیاید افزود: دستگاه‌های خدمات رسان مانند آب و برق و گاز باید اجرائیات خود را تا سال ۹۹ به تعویق بیاندازند و از هرگونه تعطیلی واحدهای تولیدی تا پایان سال اجتناب شود.

تونگو با اشاره به تصویب ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی بیان کرد: سهم دریافتی شهرستان از این میزان اعتبار، تنها یک درصد بود که بر اساس نظر کارگروه اشتغال پایدار روستایی باید این نرخ ۶ درصد باشد.

وی گفت: باوجوداینکه شهرک صنعتی حسن رود در محدوده منطقه آزاد انزلی قرار دارد ولی مدیران آن انتظار دارند مشکلاتشان از سوی فرمانداری بندرانزلی پیگیری و رفع شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی فرماندار تأکید کرد: ضرورت دارد تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی خمیران تسریع یافته تا هرچه زودتر شاهد بهره‌برداری از آن و به‌تبع آن افزایش میزان اشتغال جوانان و همچنین مهاجرت معکوس روستاییان باشیم.

خبرنگار: محدثه پورغلامی

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×