» آخرین اخبار » گیلان » موافقت اعضای شورای رشت با خواهر خواندگی رشت و لیریا پرتغال
موافقت اعضای شورای رشت با خواهر خواندگی رشت و لیریا پرتغال

موافقت اعضای شورای رشت با خواهر خواندگی رشت و لیریا پرتغال

مرداد ۶, ۱۴۰۰ 0۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، احمد رمضانپور رئیس شورای اسلامی شهر رشت عصر امروز در دویست و دهمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای شهر رشت با تبریک فرا رسیدن عید غدیر اظهار کرد: عید غدیر عید آغاز امامت است و زبان از بیان اوصاف علی (ع) قاصر است. 

شورای پنجم رشت حاوی عبرت بود
عضو شورای شهر رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شورای پنجم روزهای پایانی فعالیتش را سپری می‌کند، اظهار کرد: این شورا سراسر پند و تجربه و در جاهایی حاوی عبرت بود و امیدواریم شهروندان طعم خدمت را بهتر و بیشتر از گذشته احساس کنند. 

سید امیر حسین علوی با بیان اینکه شورای ششم رشت کار سخت‌تری را پیش رو دارید، افزود: از اقدامات خوب شورای پنجم رشت می‌توانیم به اداره شهر و شهرداری رشت بدون دغدغه اشاره کرد و شهروندان از شورای ششم انتظار تغییرات اساسی و فراوان دارند. 

وی با تاکید بر اینکه شورای ششم رشت باید از ظرفیت‌های شورای پنجم استفاده کند، گفت: هر کدام از این اعضای شورا ظرفیت‌های بزرگی هستند و امیدوارم در آینده از ظرفیت این افراد استفاده شود. 

فرهام زاهد عضو دیگر شورای شهر رشت نیز در این جلسه با اشاره به لایحه ارسالی پیرامون خواهر خواندگی شهر رشت و شهر لیریا کشور پرتغال اظهار کرد: کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با این لایحه موافقت کرده است. 

اعضای شورای شهر رشت با لایحه ارسالی شهرداری رشت مبنی بر خواهر خواندگی شهر رشت و لیریا پرتغال موافقت کردند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×