» دسته‌بندی نشده » مسؤولان فرهنگی «عفاف و حجاب» را فقط در شعار دنبال می‌کنند

مسؤولان فرهنگی «عفاف و حجاب» را فقط در شعار دنبال می‌کنند

تیر ۲۱, ۱۴۰۰ 1۰

به گزارش گیل سو، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی صبح امروز در مراسمی بهمناسبت روز عفاف و حجاب اظهار کرد: هدف قرار دادن عفاف و حجاب یکی از اهداف شوم غرب برای عملی کردن سیاست‌های استثمارگرایانه خود در ایران اسلامی است.

جانشین فرمانده سپاه استان گیلان در اقشار بسیج ابراز داشت: غرب با تمام ابزارهای فرهنگی خود برای نابودی حجاب و عفت بانوان ایرانی تلاش می‌کند لذا جامعه محجوب و عفیف، سیاست‌های استثمارگرایانه غرب را پس ‌می‌زند.

وی با بیان اینکه مسئولان فرهنگی استان گیلان توجه بیشتری به عفاف و حجاب در برنامه‌ریزی‌های خود داشته باشند تصریح کرد: در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی استان گیلان وجود برنامه‌های متعدد در حوزه اثرات بدحجابی بر جامعه، ضرورت دارد.

حبیبی با اشاره به اینکه مسئولان فرهنگی کشور بیش از انجام اقدامات مؤثر برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به شعار دادن می‌پردازند گفت: مقوله عفاف و حجاب نباید مورد بهره‌برداری‌های سیاسی مسئولان دولتی قرار گیرد.

وی افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تغییر و تخریب فرهنگ اسلامی و ایرانی را با بهره‌گیری از مدل‌های آموزشی شکست‌ خورده و غلط غربی تحت پوشش سند آموزشی جامعه بین‌المللی دنبال می‌کنند لذا دولت باید مانع اجرای اهداف شوم دشمنان شود.

جانشین فرمانده سپاه استان گیلان در اقشار بسیج با تأکید بر اینکه آیندگان ایران باید با فرهنگ اسلامی و جهادی رشد یابند گفت: دخیل کردن فرهنگ غربی تحت عنوان سند بین‌المللی در پایه‌های آموزشی کشور عامل هنجارشکنی و بی‌بند و باری است.

حبیبی با اشاره به دیگر ابزارهای دشمن برای صدمه زدن به فرهنگ عفاف و حجاب ابراز داشت: از دیگر ابزارهایی که دشمنان از آن‌ها برای لطمه زدن به فرهنگ اسلامی استفاده می‌کنند فضای مجازی و سایبری، ماهواره‌ها و صنعت مد و لباس است.

انتهای پیام/ت

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×