» دسته‌بندی نشده » دعوت شورای ائتلاف گیلان از آیت‌الله رئیسی برای حضور انتخابات ریاست جمهوری

دعوت شورای ائتلاف گیلان از آیت‌الله رئیسی برای حضور انتخابات ریاست جمهوری

اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۰ 0۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با صدور نامه‌ای به ریاست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از آیت‌الله رئیسی جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دعوت کرد.

متن کامل بیانیه به قرار زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر حداد عادل
ریاست محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

سلام‌علیکم؛ همان‌طور که مستحضر هستید مدیریت ناکارآمد دولت، تضییع بیت‌المال و عدم بهره‌مندی از توان داخلی کشور طی هشت سال اخیر سبب شده است معیشت مردم هر روز بیشتر با مشکل مواجه شده و زمینه برای سوءاستفاده دشمنان خارجی و فرصت‌طلبان داخلی فراهم شود.

اهمیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بر هیچ‌کس پوشیده نیست زیرا علی‌رغم فضاسازی‌های سودجویان جهت تشریفاتی جلوه دادن جایگاه ریاست قوه مجریه، همگان می‌دانند که سکان امور اجرایی کشور در حوز‌ه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و … در اختیار رئیس‌جمهور است و حضور فردی کارآمد، توانمند، متعهد، مردمی، امین، انقلابی و کارآزموده در این جایگاه می‌توانند گره بسیاری از مشکلات کشور را باز کند.

باتوجه به مطالب مذکور، راهکار پیروزی جبهه انقلاب در انتخابات پیشرو اتحاد و اجماع بر روی یک گزینه واحد است که بر اساس آمار و نظرسنجی‌های انجام‌شده حضرت آیت‌الله رئیسی مناسب‌ترین و کارآمدترین فرد برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و تصدی جایگاه ریاست قوه مجریه هستند.

عملکرد مناسب آیت‌الله رئیسی در مدیریت قوه قضائیه و روحیه فساد ستیز، انقلابی و توانمند ایشان در عرصه مدیریتی می‌تواند بارقه‌های امید را در میان مردم ایجاد کرده و ملت ایران، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.

لذا به نیابت از مردم شهید پرور استان گیلان که ۸هزار شهید والامقام را تقدیم تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی کردند از شما خواستاریم تا از حضرت آیت‌الله رئیسی به‌منظور حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ دعوت به عمل‌آورده و پیگیری لازم تا حصول نتیجه مطلوب را به عمل‌آورید.

با تشکر از مساعی وحدت‌آفرین شما
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان

انتهای پیام/۳۳۸۹


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×