» دسته‌بندی نشده » فارس من| اخراج ۲۱ تن از کارگران شهرداری صحت ندارد

فارس من| اخراج ۲۱ تن از کارگران شهرداری صحت ندارد

اردیبهشت ۸, ۱۴۰۰ 2۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سامانه «فارس من» باهدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

«پیگیر اخراج به‌ناحق کارگران شهرداری رشت باشید» یکی از عناوینی بود که توسط مخاطبان در سامانه فارس من ثبت شد.

مخاطب در ثبت این موضوع آورده است‌: «که تعداد ۲۲ نفر از کارگران شهرداری رشت که هرکدام از این کارگران بالای ۱۰ سال کار در شهرداری را دارند فقط به دلیل اعتراض به عدم پرداخت بیمه اخراج شده‌اند متأسفانه هیچ مسؤولی پاسخگو نیست. مسؤولان استان به دور از فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند صیانت از کار و کارگر شود که جریان هفت‌تپه دیگر می‌سازند. همگی این کارگران در این شرایط اقتصادی کشور در حال نابود شدن هستند یکی به داد این عزیزان برسد.»

نوع قرار داد برخی از کارگران کارمندی بوده است

شهردار رشت در همین خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه کارگران شهرداری همواره مورد حمایت این نهاد قرار دارند، اظهار کرد: در این شرایط سخت کرونایی کارگران از جان خود برای پیشرفت، زیبایی و آبادی شهر گذشته در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

سید محمد احمدی با تکذیب اخراج ۲۱ تن از کارگران شهرداری گفت: آن ۲۱ نفر با حکم کارگری واردشده و نوع انعقاد قرارداد با آنان کارمندی بود به این دلیل دستگاه‌های ناظر ایراد گرفته و آنان هم شاکی شده و از اداره کار حکم گرفته‌اند، ولی شهرداری هیچ‌کسی کنار گذاشته نشده و ما به دنبال حل قانونی مشکلات آنان بوده و نگرانی در این خصوص وجود ندارد

انتهای پبام/۸۴۰۰۷/ر


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×