» دسته‌بندی نشده » اقدام غیرقانونی شهردار شلمان و گلایه فرمانداری از شاد!/آیا شاد مطیع قانون است؟

اقدام غیرقانونی شهردار شلمان و گلایه فرمانداری از شاد!/آیا شاد مطیع قانون است؟

بهمن ۳۰, ۱۳۹۷ 6۰

به گزارش گیل‌سو، روز گذشته (دوشنبه) یکی از کانال‌های محلی شلمان خبر از تعطیلی جایگاه cng شلمان با دستور شهردار این شهر خبر داد.

این کانال محلی در توضیح این پست نوشت: شهردار شلمان به دلیل عدم پایبندی به قرارداد توسط پیمانکار (واریز نکردن پیش پرداخت قرارداد جدید)، دستور تعطیلی موقت جایگاه گاز را صادر کرد؛ و پیمانکار را موظف به پرداخت  آن  به شهرداری نمود.

شهرداری شلمان در واکنش به این خبر طی صدور اطلاعیه‌ای در کانال اطلاع‌رسانی شهرداری شلمان نوشت: به اطلاع شهروندان شریف و فهیم شهر شلمان می‌رساند تعطیلی جایگاه سی ان جی شهرداری شلمان به دلیل تعمیرات و بازسازی دوره‌ای می‌باشد و پرداخت اجاره ماهیانه پیمانکار سی ان جی به‌روز بوده و مشکلی در این خصوص بین شهرداری شلمان و پیمانکار وجود ندارد و بعد از تعمیرات دوره‌ای و تخصصی مانند گذشته به شهروندان و مسافران عرضه سوخت سی ان جی انجام خواهد شد.

ظهر امروز (سه‌شنبه) جلسه ستاد خدمات سفر و تسهیلات نوروزی ۹۸ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود برگزار شد.

فرامرز مصطفوی معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری لنگرود در این جلسه با گلایه از شهردار شلمان به دلیل بستن جایگاه cng شلمان اظهار کرد: شهردار شلمان بدون دریافت مجوز از کمیته ستاد سوخت، جایگاه cng شلمان را تعطیل کرد و این کار خلاف مقررات است، جایگاه‌های سوخت از اماکن عمومی محسوب می‌شود و تعطیلی و بستن آن دارای شرایط خاصی است.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×