» دسته‌بندی نشده » تلاش برای جست‌و‌جوی ۲ جوان غرق‌شده در سفیدرود

تلاش برای جست‌و‌جوی ۲ جوان غرق‌شده در سفیدرود

فروردین ۲۶, ۱۴۰۰ 1۰

سیاوش غلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به غرق شدن دو جوان در رودخانه سفیدرود اظهار کرد: اقدامات و جستجوی امدادگران هلال‌احمر گیلان در خصوص یافتن دو جوان در رودخانه سفیدرود همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی هلال‌احمر به‌موقع در محل حادثه حاضر شدند، گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش تیم‌های امدادی از روز جمعه ۲۰ فروردین، ساعت ۱۵: ۳۰ در محل حضور یافتند و با کمک نیروهای غواصی، آتش‌نشانی، برخی از دستگاه‌های اجرایی و نیروهای محلی با قایق موتوری اقدام به گشت زنی در سفیدرود کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گیلان با اذعان به اینکه چهار تیم امدادی در محل حادثه مذکور حضور یافته‌اند، تصریح کرد: طی روزهای گذشته ز تیم‌های امدادی جهت جستجو به منطقه موردنظر اعزام شدند، همچنین از صبح روز جاری چهار تیم امدادی متشکل از واکنش سریع استان، رشت، فومن و رودبار به همراه دو تیم ارزیاب به منطقه مذکور اعزام شدند.

غلامی با تأکید بر ادامه‌دار بودن جست‌و‌جوها به‌منظور یافتن دو جوان غرق‌شده در سفیدرود افزود: علاوه بر اعزام تیم‌های امدادی به منطقه و ادامه کار جست‌وجو، سه تیم با قایق در سطح آب و یک تیم غواصی در حال جست‌وجو در زیرآب و روی آب در محور رودبار به منجیل، رودبار و پل آهنی رودبار حضور دارند و جستجو جهت یافتن دو جوان همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×