» دسته‌بندی نشده » «گشت ارشاد» تعطیل نیست | پلیس: در برخورد با موارد ضداخلاقی شوخی نداریم!

«گشت ارشاد» تعطیل نیست | پلیس: در برخورد با موارد ضداخلاقی شوخی نداریم!

فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ 1۰

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص دغدغه مخاطبان «فارس من» مبنی بر‌ بدحجابی برخی افراد در خیابان و خودروها و اینکه آیا طرح امنیت اخلاقی پلیس متوقف شده است یا نه؛ اظهار داشت: طرح ناظر یک و برخورد با تخلفات و موارد ضد اخلاقی با قدرت و جدیت در حال انجام است.

فرمانده انتظامی پایتخت با بیان این مطلب که پلیس با برنامه‌ریزی کار را انجام می دهد تصریح کرد: در این زمینه به هیچ وجه کوتاه نیامدیم؛ مگر می شود با مسائل اخلاقی و امنیتی جامعه خصوصاً ضد اخلاقی شوخی کرد یا کوتاه آمد؛ تکلیف ما، وظیفه ما و بزرگترین رسالت پلیس همین است.

سردار رحیمی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که در مواجهه با بدحجابی گشت امنیت اخلاقی در خیابان ها حضور دارد یا پیامک بد حجابی ارسال می شود، گفت: در این راستا تمام رده‌های پلیس انجام وظیفه می‌کنند؛ تنها پلیس امنیت اخلاقی نیست؛ پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس پیشگیری و گشت امداد نیز اگر مورد بدحجابی را مشاهده کنند به پلیس امنیت اخلاقی که محوریت کار را بر عهده دارد اعلام کرده و برخورد صورت می‌گیرد.

گفتنی‌است مخاطبان فارس من با درج موضوعی با عنوان«با کشف ‌حجاب‌ در‌خیابان‌و خودرو‌‌ برخورد ‌قانونی‌ ‌شود»پیگیری این موضوع را از خبرگزاری فارس خواستار بودند.

انتهای پیام/


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×