استقرار هوای سرد و بارشی طی هفته جاری در گیلان/ارتفاعات استان احتمالا برفی است

به گزارش گیل سو، محمد دادرس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره آخرین وضعیت جوی استان گیلان برای روز دوشنبه هفته جاری اظهار کرد: وضعیت هوا برای فردا صاف تا قسمتی ابری، افزایش نسبی دما، احتمال مه، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی‌شده است.

وی با اشاره به استمرار هوای سرد و بارشی برای روز سه‌شنبه افزود: هواشناسان وضعیت آب‌وهوای گیلان برای روز سه‌شنبه را کمی تا نیمه‌ابری به‌تدریج ابری و مه‌آلود و در بعضی ساعات بارندگی و وزش باد با احتمال رعدوبرق پیش‌بینی کرده‌اند.

مدیرکل سازمان هواشناسی گیلان با بیان اینکه هوای گیلان در روز چهارشنبه ابری و مه‌آلود، کاهش نسبی دما، بارندگی و وزش باد و رعدوبرق خواهد بود، گفت: برای این روز در ارتفاعات بالادست استان نیز بارش برف دور از انتظار نیست.

دادرس همچنین با اشاره به وضعیت آب‌وهوای گیلان برای دو روز پایانی هفته نیز تصریح کرد: وضعیت آب‌وهوای گیلان برای پنجشنبه نیمه‌ابری تا ابری و مه‌آلود، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد(پاره‌ای نقاط شدید) و رعدوبرق و همچنین در روز جمعه قسمتی ابری تا ابری و مه‌آلود، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد به‌ویژه بعدازظهر و شب گاهی شدید پیش‌بینی‌شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *