» دسته‌بندی نشده » عدم توجه به زیرساخت‌ها موجب عقب‌ماندگی شهری می‌شود

عدم توجه به زیرساخت‌ها موجب عقب‌ماندگی شهری می‌شود

تیر ۱۱, ۱۳۹۹ 8۰

به گزارش گیل سو، پرویز محمد نژاد امروز در دیدار با اعضای شورای شهر لنگرود در سالن اجتماعات این شورا با بیان اینکه خواسته‌های مردم نامحدود است و باید به همه آن توجه و تا حد توان عمل کرد، اظهار کرد: هنر مدیریت این است که با منابع در اختیار خود بهترین استفاده و خدمات را به مردم برساند وگرنه با منابع زیاد هرکسی قادر به توزیع خدمات است.

وی با بیان اینکه همه وظیفه‌داریم نسبت به وظایف فردی و اجتماعی خود آشنا باشیم، گفت: طبق نظر کارشناسان شهرسازی، شهر لنگرود در شرایط فعلی در شرایط نامطلوبی قرار دارد و یکی از اشکالات کار عدم توجه به زیرساخت‌ها است که موجب عقب‌ماندگی شهری لنگرود شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه نباید توقع داشت که با انجام کارهای زیرساختی به‌زودی نتیجه کار را به دست آوردیم، افزود: با تعجیل در کارها موافق نیستم و کارها باید بر اساس برنامه‌ریزی درست و نظرات کارشناسی انجام شود تا اثرات کار بر همگان مشخص شود.

محمد نژاد، عدم توجه به زیرساخت‌ها را موجب عقب‌ماندگی شهری دانست و بیان کرد: دنیای امروز دنیای پول و درآمد است و باید از ظرفیت‌های شهری و توجه دقیق به زیرساخت‌ها به نفع شهر استفاده بهینه کرد.

وی خودخواهی و خودخواسته را از امراض و مشکلات در لنگرود دانست و گفت: برخی مسؤولین در طول مدیریت خود بیشتر به فکر بهره‌برداری و افتتاح از پروژه‌های مختلف در دوره مدیریت خود هستند و فکر و برنامه‌ای برای آینده و بهره‌برداری از پروژه‌ها برای آیندگان ندارند که این خودخواهی است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید خیلی نگاه خود را به بودجه‌های دولتی معطوف کرد، افزود: با توجه به وضعیت فعلی کشور، نباید شهرداری‌ها، شوراها و دیگر نهادها مانند سال‌های گذشته دل به بودجه‌های ببندند و باید به سمت بخش‌های خصوصی حرکت کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گردشگری باید یکی از نگاه‌های شهرداری و شوراها برای کسب درامد باشد، تصریح کرد: به دنبال این نیستیم که عده‌ای با انجام برخی کارها و فعالیت‌ها از ما تعریف و تمجید کنند بلکه وظیفه‌داریم در زمان خدمت و تصدی مسؤولیت خود، تمام توان خود را برای مردم قرار دهیم.

محمد نژاد ایجاد بستر مناسب برای پذیرش را لازمه حضور سرمایه‌دار برای سرمایه‌گذاری در لنگرود دانست و بیان کرد: تمرکز بر جنبه‌های گردشگری، رونق و توسعه بازار و توجه ویژه به درآمدزایی و خودداری از عجله و شتاب بی‌مورد می‌بایست در اجرای پروژه‌های شهرستانی لحاظ گردد.

رئیس شورای شهر لنگرود نیز با بیان اینکه در دور پنجم شورای شهر شاهد همدلی بین اعضای شورا هستیم، اظهار کرد: در دوره اخیر شورا شاهد حضور افراد مختلف با سلایق گوناگون در شورای شهر لنگرود بودیم که توسط مردم انتخاب شدند ولی تلاش شد تا در تصمیم‌گیری‌های شهری اختلافات شخصی کنار گذاشته و منفعت عمومی شهر در نظر گرفته شود.

غلامرضا منصفی با بیان اینکه در دوره اخیر شورای شهر و مدیریت شهرداری شاهد انجام فعالیت‌های بزرگ و خوبی بودیم، گفت: احداث کارخانه کمپوست، اجرای طرح نهضت آسفالت در معابر اصلی خیابان‌ها و کوچه‌ها، لایروبی رودخانه و اجرای طرح بازآفرینی شهری و لوله‌گذاری ازجمله اقداماتی است که در دوره اخیر مدیریت شهرداری و شورا انجام شد که همواره از دغدغه‌های شهروندان بود.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×