» دسته‌بندی نشده » شیب کند توسعه به دلیل حضور مدیران غیرجهادی است/ عدم استفاده صحیح از محصولات استراتژیکی

شیب کند توسعه به دلیل حضور مدیران غیرجهادی است/ عدم استفاده صحیح از محصولات استراتژیکی

بهمن ۱۹, ۱۳۹۸ 4۰

به گزارش گیل سو، علیرضا محمدی امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی جهان را به لرزه درآورده، اظهار کرد: انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون با آبیاری توسط خون شهدا و مردم ادامه پیداکرده در چهل‌سالگی قوت و قدرت خود را ثابت کردند و امروز جشن چهل و یکمین سالگی آن را با همیاری مردم می‌گیریم.

وی با اشاره به شهادت ناجوانمردانه شهید سردار سلیمانی افزود: مردم در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی حضور بی‌سابقه و بی‌نظیری داشتند و سپاه نیز در یک شبیه خون انتقام سختی از آمریکا گرفت.

مدیرکل اسبق کمیته امداد استان گیلان با تأکید بر ضرورت مدیریت جهادی تصریح کرد: این مدیریت باید در تراز جمهوری اسلامی باشد و مدیران و نمایندگان باید یک فرد انقلابی به معنای واقعی باشند.

محمدی با بیان اینکه اگر امروز شاهد توسعه با شیب کند هستیم به دلیل عدم وجود مدیران جهادی است، گفت: مدیران فقط پای حرف نباشند و باید پای عمل باشند و با تکیه‌بر عمل کارها را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه مدیر جهادی باید از جنس مردم و برای مردم باشد، افزود: امروز شکاف بسیار زیادی بین مردم و مسؤولین به لحاظ سبک اسلامی مشاهده‌شده می‌شود و باید این شکاف‌ها برطرف شود تا مشکلات مردم حل شود.

مدیرکل اسبق کمیته امداد گیلان با اشاره به ظرفیت‌های گیلان بیان کرد: گیلان در مقایسه با سایر استان‌ها از ظرفیت‌های بالقوه‌ای برخوردار بوده که خاص گیلان است اما متأسفانه این ظرفیت‌های بالقوه به بالفعل تبدیل نشده است.

محمدی از عدم رسیدگی به کشاورزی استان سخن گفت و تصریح کرد: گیلان به لحاظ مالکیت زمین به کشاورزان از محدودیت خاصی برخوردار است و به‌طور متوسط هر کشاورز ۶ دهم زمین را در اختیار دارد.

وی با اشاره به عدم استفاده و بهره‌برداری صحیح از محصولات استراتژیکی بیان کرد: متأسفانه رنج برنج در مجلس تبیین نشده و امروز اگر درک درستی از کشاورز و کاشت و برداشت محصول برنج داشته باشیم مشکلات بخش کشاورزی در حوزه برنج گیلان نیز حل خواهد شد.

مدیرکل اسبق کمیته امداد استان گیلان با اشاره به بی‌توجهی مدیران به صنعت گیلان گفت: حرکت سرمایه‌گذاران به دیگر استان‌ها نشان از عدم توجه مدیران و نمایندگان استان گیلان به بخش صنعت است.

محمدی با بیان اینکه نمایندگان با وزرا نباید لابی‌گری کنند، افزود: امروز برخی نمایندگان وقت خود را برای عزل و نصب مدیران می‌گذارد تا بحث نظارت و حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف.

وی با بیان اینکه مشکلات امروز مردم اشتغال، تولید و تورم و غیره است و نماینده باید پیگیر این موضوع باشد، تصریح کرد: امروز گیلان متعلق به ۸۵ میلیون نفر است و لذا برای رشد و توسعه گیلان باید از منابع ملی استفاده کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×