» دسته‌بندی نشده » دابلِ دختر طلایی در روئینگ کاپ آسیا

دابلِ دختر طلایی در روئینگ کاپ آسیا

دی ۱, ۱۳۹۸ 3۰

به گزارش گیل سو، رقابت‌های کاپ آسیا در ماده سنگین‌وزن تک‌نفره بانوان به میزبانی تایلند برگزار شد و نازنین ملایی با رقبای آسیایی پیکار کرد.

روئینگ سوار گیلانی که پیش‌ازاین با ثبت رکورد زمانی ۷:۳۴ در ماده سبک‌وزن موفق به کسب نشان طلا شده بود، این بار برای کسب نشان طلا در ماده سنگین‌وزن وارد پیکار با رقبا شد.

ملایی در دور مقدماتی بخش سنگین‌وزن با ثبت زمان ۷:۵۶.۰۵۱ اول و راهی فینال شد، وی در فینال با ثبت زمان ۷:۳۹ مقتدرانه به مقام قهرمانی دست‌یافت و دومین نشان طلای خود از این مسابقات را کسب کرد.

در این ماده روئینگ‌سواران ویتنام و قزاقستان به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم ایستادند؛ ثبت زمانی ۷:۵۳ توسط نفر دوم مسابقات، نشان از برتری مطلق ملایی در این مسابقات دارد.

ملی‌پوش کشورمان در ماده سبک‌وزن تک‌نفره برترین ورزشکار آسیا بوده و برای کسب سهمیه المپیک می‌بایست در ماده سنگین‌وزن تک‌نفره نیز خود را محک بزند؛ ورزشکار قزاقی مهم‌ترین رقیب ملایی در مسابقات سنگین‌وزن تک‌نفره کاپ آسیا سابقه سه دوره حضور در المپیک را دارد.

رقابت‌های روئینگ کاپ آسیا از ۲۷ آذرماه لغایت یکم دی‌ماه به میزبانی پاتایا در کشور تایلند برگزار شد، نازنین ملایی در دو ماه سبک‌وزن و سنگین‌وزن تک‌نفره و بهمن نصیری در ماده تک‌نفره سنگین‌وزن در این رقابت‌ها موفق به کسب نشان طلا شدند.

به گزارش گیل سو، مسابقات کاپ آسیا پیش درآمدی برای مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا است، این بازی‌ها در سال ۹۹ برگزارشده و ملی‌پوشان کشورمان فرصتی چهارماهه برای حضوری قدرتمند در مسابقات انتخابی المپیک توکیو دارند.

انتهای پیام/ت

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×