» دسته‌بندی نشده » دشمن از روحیه بسیجی جوانان انقلابی وحشت دارد

دشمن از روحیه بسیجی جوانان انقلابی وحشت دارد

آذر ۷, ۱۳۹۸ 3۰

به گزارش گیل سو، سردار احمدرضا رادان امشب در دومین سالگرد شهید مدافع حرم بابک نوری هریس در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه شهدا در هر سِمَت و عنوانی در درجه اول یک بسیجی بودند، اظهار کرد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس باروحیه بسیجی و مجاهدانه جلوی هرگونه تعدی به خاک میهن را گرفتند و خود آسمانی شدند.

وی با اشاره به حضور بسیجیان در طول ۴۰ سال از انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت امام حسین (ع) است و مردم کشور نیز بسیجیان نهضت حسینی هستند که ملت لبنان و سوریه‌ از آن الگو گیری کردند و در برابر دشمن و داعش ایستادند و پوزه داعش به خاک مالیدند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر ایران با استکبار تصریح کرد: در روزهای جنگ تحمیلی ساده‌ترین ابزار و امکانات مانند نارنجک دستی نداشتیم اما امروز غرش موشک‌هایمان رژیم صهیونیستی و مقرهای فرماندهی و پایگاه‌های استکبار را به لرزه درمی‌آورد.

رادان با بیان اینکه دشمن از روحیه بسیجی بابک نوری و مدافعان حرم و جوانان انقلابی ما وحشت دارد، گفت: شعار بسیجی‌ها که «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند«دارای معانی بزرگ، ارزشمند و زنگ خطری برای دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به ولایت‌پذیری ملت ایران و پشتیبانی از ولی‌فقیه بیان کرد: فتنه‌های دشمن در اشکال مختلف در کمین نظام انقلاب اسلامی ایران است تا از طریق ایجاد تردید، ما را از صف شهدا و مسیر حق جدا کند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه حربه جدید دشمن از طریق تحریم، جنگ نرم و جنگ اقتصادی است، افزود: فاصله از ولایت باعث غفلت می‌شود و اسیر فتنه دشمن می‌شویم به همین دلیل اکثر شهدا نیز به پشتیبانی از ولی‌فقیه تأکید کردند.

رادان با بیان اینکه ترس و جهل به‌عنوان عواملی جهت نابودی انسان است، گفت: بسیجی‌ها و مدافعان حرم، در دل دشمن هم با آرامش رفتار و حرف می‌زدند و مثل یک شیر در مقابل دشمن می‌ایستادند بدون اینکه به دنبال دریافت مادیات باشند‌.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و دست‌های آشکار دشمن برای ایجاد فتنه تصریح کرد: ملت ایران مانند گذشته با هوشیاری پای آرمان‌های امام راحل و در مسیر ولایت‌فقیه قرار گرفتند و این بار هم مانند ۹ دی، بنا فرمایش رهبر معظم انقلاب کاری کارستان کردند.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×