به گزارش گیل سو، سردار احمدرضا رادان امشب در دومین سالگرد شهید مدافع حرم بابک نوری هریس در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه شهدا در هر سِمَت و عنوانی در درجه اول یک بسیجی بودند، اظهار کرد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس باروحیه بسیجی و مجاهدانه جلوی هرگونه تعدی به خاک میهن را گرفتند و خود آسمانی شدند.

وی با اشاره به حضور بسیجیان در طول ۴۰ سال از انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت امام حسین (ع) است و مردم کشور نیز بسیجیان نهضت حسینی هستند که ملت لبنان و سوریه‌ از آن الگو گیری کردند و در برابر دشمن و داعش ایستادند و پوزه داعش به خاک مالیدند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر ایران با استکبار تصریح کرد: در روزهای جنگ تحمیلی ساده‌ترین ابزار و امکانات مانند نارنجک دستی نداشتیم اما امروز غرش موشک‌هایمان رژیم صهیونیستی و مقرهای فرماندهی و پایگاه‌های استکبار را به لرزه درمی‌آورد.

رادان با بیان اینکه دشمن از روحیه بسیجی بابک نوری و مدافعان حرم و جوانان انقلابی ما وحشت دارد، گفت: شعار بسیجی‌ها که «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند«دارای معانی بزرگ، ارزشمند و زنگ خطری برای دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به ولایت‌پذیری ملت ایران و پشتیبانی از ولی‌فقیه بیان کرد: فتنه‌های دشمن در اشکال مختلف در کمین نظام انقلاب اسلامی ایران است تا از طریق ایجاد تردید، ما را از صف شهدا و مسیر حق جدا کند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه حربه جدید دشمن از طریق تحریم، جنگ نرم و جنگ اقتصادی است، افزود: فاصله از ولایت باعث غفلت می‌شود و اسیر فتنه دشمن می‌شویم به همین دلیل اکثر شهدا نیز به پشتیبانی از ولی‌فقیه تأکید کردند.

رادان با بیان اینکه ترس و جهل به‌عنوان عواملی جهت نابودی انسان است، گفت: بسیجی‌ها و مدافعان حرم، در دل دشمن هم با آرامش رفتار و حرف می‌زدند و مثل یک شیر در مقابل دشمن می‌ایستادند بدون اینکه به دنبال دریافت مادیات باشند‌.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و دست‌های آشکار دشمن برای ایجاد فتنه تصریح کرد: ملت ایران مانند گذشته با هوشیاری پای آرمان‌های امام راحل و در مسیر ولایت‌فقیه قرار گرفتند و این بار هم مانند ۹ دی، بنا فرمایش رهبر معظم انقلاب کاری کارستان کردند.

انتهای پیام/