تداوم تجهیز نیروی دریایی سپاه به انواع صنایع دفاعی

به گزارش گیل سو،سردار حسین سلامی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دریا یکی از میدان‌های اصلی نبرد ما است، اظهار کرد: ما برای این مواجهه بزرگ با دشمنانمان در دریا باید ظرفیت‌سازی کافی انجام بدهیم.

وی با تأکید بر اینکه راهی جز غلبه بر دشمنان نداریم، گفت: همه طراحی‌های دفاعی ما و همه جهات اصلی ساخت قدرت دفاعی ما بر مبنای غلبه بر دشمنان اسلام و ایران است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه غلبه بر دشمنان نیازمند به میدان آوردن ابزارهای مدرن و پیشرفته است، افزود: این ابزارها می‌تواند با ترکیب با انسان‌های غیور، شجاع و نیرومند موجب پیروزی ایران درنبرد باشد.

سلامی نیروی دریایی سپاه را یکی از ارکان اصلی قدرت نظامی و دفاعی ایران در دریا دانست و بیان کرد: نیروی دریایی سپاه خود را به انواع نیروها و تجهیزات دفاعی مجهز کرده و این مسیر را هم چنان ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه شناور و قایق‌های تندرو بخشی از هسته‌های اصلی رزم تاکتیکی نیروی دریایی سپاه در دریا هستند، تصریح کرد: قابلیت‌های تاکتیکی پدیده‌های فنی نیروی دریایی مانند سرعت، ارتفاع پذیری و ناپدید شدن از دید راداری و غیر راداری دشمن و نیز قدرت مانورپذیری و حمل و انتقال سلاح‌های پیشرفته مانند موشک‌ها، راکت‌ها و حتی بی‌خطر سازی آن‌ها  به‌مرورزمان با گسترش فناوری‌های دفاعی پیشرفته‌تر می‌شود و صحنه‌های نبرد را به لحاظ تاکتیکی تغییر می‌دهد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به گسترش جبهه مقاومت افزود: این امر یک واقعیت مسلم و دستور کار استراتژیک برای ما است که پیشانی دفاعی انقلاب و نظام و دفاع از ملت‌های مظلوم مسلمان را در برابر مستکبران توسعه داده و از اعمال تمرکز قوا و نفوذ دشمن در سرزمین‌های اسلامی جلوگیری کنیم.

سلامی با بیان اینکه حمایت از ملت‌های مسلمان یک راهبرد دقیق و قطعی است، گفت: دانشجویان دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای امتداد نسل‌های گذشته هستند که بخش‌هایی از رسالت انقلاب را انجام دادند تا انقطاع بین نسلی در توسعه قدرت دفاعی ایران به وجود نیاید و مسؤولیت‌های بزرگی برای آینده انقلاب اسلامی و کشور به عهده‌دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *