» دسته‌بندی نشده » چهارمین جشنواره روز دریای کاسپین و کنسرت کمدی خنده در ساحل چاف برگزار شد

چهارمین جشنواره روز دریای کاسپین و کنسرت کمدی خنده در ساحل چاف برگزار شد

مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ 2۰

کمیل لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار گیل سو با اشاره به برگزاری جشنواره روز کاسپین و کنسرت کمدی خنده اظهار کرد: چهارمین جشنواره روز دریای کاسپین به مناسبت ۲۱ مرداد روز ملی دریای خزر در طرح سالمسازی دریای چاف برگزار شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره و کنسرت کمدی توسط شهرداری چاف و چمخاله برگزار شد گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود و جمعیت دوست داران محیط زیست لنگرود در برگزاری این جشنواره و کنسرت کمدی با شهرداری و شورا مشارکت داشتند.

شهردار چاف و چمخاله با اشاره به محور برنامه‌های چهارمین جشنواره کاسپین افزود: مسابقه بادبادک‌ها، نقاشی با صدف دریایی، طناب کشی و مجسمه‌های شنی از جمله برنامه‌های این جشنواره بود که بیش از یک صد نفر در این مسابقات شرکت داشتند.

لاهوتی با اشاره به آموزش‌های زیست محیطی توسط اعضای جمعیت دوست داران محیط زیست افزود: کارگاه آموزشی آشنایی با دریای کاسپین و ضرورت حفاظت از آن و توزیع بروشور و کیسه زباله و پاکسازی نمادین ساحل از دیگر برنامه‌های جشنواره بود.

وی برگزاری کنسرت کمدی خنده را از دیگر برنامه‌های شهرداری و شورا در ساحل چاف اعلام کرد و گفت: استندآپ کمدی، اجرای مسابقات فرهنگی، اجرای تئاتر و موسیقی زنده از جمله برنامه‌های جنگ شادی بود که مورد استقبال شهروندان و گردشگران قرار گرفت.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه برگزاری فضاس شاد و مفرح از برنامه‌های شهردارسی و شورای شهر چاف و چمخاله است، خاطرنشان کرد: شهرداری این شهر در پایان هر هفته جنگ شادی و کنسرت کمدی را در سواحل چاف و چمخاله برگزار می‌کند که تاکنون مورد استقبال خوب مردمی قرار گرفته و تلاش می‌شود محتوای برنامه‌های را با کمک هنرمندان استان بیشتر کنیم.

 

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×