» دسته‌بندی نشده » سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار میلیارد تومانی در شهر چاف و چمخاله توسط بخش خصوصی

سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار میلیارد تومانی در شهر چاف و چمخاله توسط بخش خصوصی

تیر ۲۹, ۱۳۹۸ 4۰

به گزارش گیل سو، مهرداد لاهوتی عصر روز پنج شنبه ۲۷ تیر در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری لنگرود و شهرداری چاف و چمخاله با بیان اینکه در چند سال اخیر شهرداری و شورای شهر لنگرود اقدامات زیر بنایی خوبی انجام داده‌اند، اظهار کرد: یکی از معضلات بزرگ شهر لنگرود آسفالت معابر بود که در سال گذشته و سال جاری شاهد حجم زیادی از آسفالت خیابان‌ها در سطح شهر لنگرود هستیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در لوله‌گذاری سطح شهر مردم و بازاریان لنگرود صبوری و همراهی کردند، گفت: رودخانه، شهر لنگرود را به دونیم تقسیم کرده و ازجمله مشکلات موجود سرازیر شدن فاضلاب شهری به رودخانه است که از مرکز شهر نیز عبور کرده است و تخصیص اعتبار برای تسریع در ساخت پروژه فاضلاب صنعتی ضروری است.

وی با اشاره به اینکه وجود پسماند و زباله‌ها در شهر و روستاها یکی از معضلات کشور است، افزود: احداث کارخانه کمپوست یکی از اقدامات در دست انجام است که تاکنون پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و برای تسریع در کار نیاز است که سازمان شهرداری‌ها در تأمین بودجه به شهرداری و شورا مساعدت کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوشبختانه در چند سال اخیر در لنگرود و چاف و چمخاله شاهد رشد در توسعه شهری هستیم، تصریح کرد: درگذشته مردم برای شنا کردن لباس خود را بر روی ساحل گذاشته و شنا می‌کردند ولی امروز مکانی خاص برای شنا بانوان در امنیت و با امکانات مناسب در نظر گرفته‌شده که می‌تواند به‌عنوان الگو در سواحل شمالی قرار گیرد‌.

لاهوتی با بیان اینکه در شهرستان شاهد همدلی و همراهی مردم با مسؤولین هستیم، گفت: شهرداری متعلق به مردم است و مردم سهام‌دار این نهاد عمومی هستند که اعضای شورا و شهرداری باید تلاش کنند مردم در همه امور مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه بیش از یک هزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در شهر چاف و چمخاله در حال سرمایه‌گذاری است، افزود: راه نجات اقتصاد کشور استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است و باید راه سرمایه‌گذاران را برای انجام کار هموار کنیم و نباید وقت آنها در بروکراسی‌های اداری تلف شود‌.

به گزارش گیل سو، عصر روز پنج شنبه ۲۷ تیر با حضور رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری لنگرود شامل لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی، پروژه زیباسازی و بازآفرینی شهری و محوطه پل خشتی و باغ ملی لنگرود بااعتبار حدود ۶ میلیارد تومان و سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری چاف و چمخاله شامل پارک جنگلی توسکا، طرح سالم‌سازی بانوان در چمخاله و طرح سالم‌سازی دریا در چاف بااعتبار ۱۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×