» دسته‌بندی نشده » مرکز شهر لنگرود سنگ‌فرش می‌شود/بهره‌برداری از باغ ملی و محوطه پل خشتی

مرکز شهر لنگرود سنگ‌فرش می‌شود/بهره‌برداری از باغ ملی و محوطه پل خشتی

تیر ۲۹, ۱۳۹۸ 4۰

به گزارش لنگرخبر، سیدمهدی رجایی عصر روز پنج شنبه ۲۷ تیر در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری لنگرود با بیان اینکه از آغاز فعالیت خود در شهرداری برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدتی را مدون کردیم، اظهار کرد: احیا محوطه پل خشتی لنگرود و باغ ملی ازجمله برنامه‌های میان‌مدت شهرداری بود که امروز این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده است.

شهردار لنگرود با بیان اینکه یکی از مشکلات شهر لنگرود آب‌گرفتگی زیاد در زمان باراندگی بود، گفت: لوله‌گذاری سطح شهر یکی از اقداماتی بود که توسط شهرداری انجام شد که نشان داد در جمع‌آوری آب‌های سطحی در بارش‌های گذشته مؤثر است.

وی با اشاره به سنگ‌فرش کردن مرکز شهر لنگرود افزود: در فاز دوم پروژه زیباسازی و بازآفرینی شهری دو طرف میدان انقلاب اسلامی در مرکز شهر لنگرود سنگ‌فرش خواهد شد که این طرح نیز به‌زودی آغاز می‌شود.

رجایی با بیان اینکه در چهار ماه سال جاری ۱۵۰ هزار متر از خیابان‌ها و معابر اصلی شهر آسفالت شد، تصریح کرد: برای انجام آسفالت ۱۰ میلیارد تومان به مناقصه گذاشته شد که از این مقدار، تاکنون دوسوم مبلغ مناقصه آسفالت شهری انجام شد و باقیمانده آسفالت نیز در هفته‌های اخیر و در صورت مساعد بودن هوا انجام می‌شود.

شهردار لنگرود با اشاره به میزان اعتبارهای استفاده‌شده برای افتتاح پروژه‌ها خاطرنشان کرد: برای سه پروژه لوله‌گذاری آب‌های سطحی، بازآفرینی و زیباسازی محوطه پل خشتی و باغ ملی لنگرود حدود ۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

به گزارش لنگرخبر، عصر روز پنج شنبه ۲۷ تیر با حضور رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری لنگرود شامل لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی، پروژه زیباسازی و بازآفرینی شهری و محوطه پل خشتی و باغ ملی لنگرود بااعتبار حدود ۶ میلیارد تومان و سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری چاف و چمخاله شامل پارک جنگلی توسکا، طرح سالم‌سازی بانوان در چمخاله و طرح سالم‌سازی دریا در چاف بااعتبار ۱۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×