» دسته‌بندی نشده » تلاش برای ثبت شهر چاف و چمخاله به‌عنوان شادترین شهر کشور

تلاش برای ثبت شهر چاف و چمخاله به‌عنوان شادترین شهر کشور

تیر ۲۹, ۱۳۹۸ 4۰

به گزارش گیل سو، کمیل لاهوتی عصر روز پنج شنبه ۲۷ تیر در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری چاف و چمخاله با بیان اینکه این شهر دارای ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی آزاد است، اظهار کرد: با توجه به تردد زیاد مسافران و گردشگران در چاف تلاش کردیم تا در سواحل چاف نیز فضایی جهت استفاده مسافران آماده‌سازی کنیم.

شهردار چاف و چمخاله با اشاره به احداث بندر ویژه اقتصادی در چمخاله گفت: این طرح توسط مجلس تصویب شد که در حال احداث است که قطعاً با اتمام‌ کار و شروع به کار بندر شاهد رشد شهرستان و منطقه و ایجاد اشتغال پایدار خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شهر چاف و چمخاله دارای مردمی خونگرم و مهمان‌نواز است، افزود: طرح مطالعاتی شادترین شهر کشور در حال تدوین است تا بتوانیم شهر چاف و چمخاله را به‌عنوان شادترین شهر کشور ثبت کنیم.

لاهوتی با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی تصریح کرد: افتتاح فاز اول پارک جنگلی توسکا، افتتاح فاز اول طرح سالم‌سازی بانوان در ساحل چمخاله و افتتاح طرح سالم‌سازی دریا در ساحل چاف سه طرح عمرانی شهرداری چاف و چمخاله است که امروز به‌صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه استارت این پروژه‌ها از تیرماه سال ۹۷ آغاز و در تیرماه سال جاری شاهد بهره‌برداری آنها هستیم، خاطرنشان کرد: برای پارک جنگلی توسکا پنج میلیارد تومان، پنج میلیارد تومان برای طرح سالم‌سازی دریای چاف و یک میلیارد تومان برای طرح سالم‌سازی بانوان چمخاله از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شد.

به گزارش لنگرخبر، عصر روز پنج شنبه ۲۷ تیر با حضور رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری لنگرود شامل لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی، پروژه زیباسازی و بازآفرینی شهری و محوطه پل خشتی و باغ ملی لنگرود بااعتبار حدود ۶ میلیارد تومان و سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری چاف و چمخاله شامل پارک جنگلی توسکا، طرح سالم‌سازی بانوان در چمخاله و طرح سالم‌سازی دریا در چاف بااعتبار ۱۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×