» دسته‌بندی نشده » تمامی افراد باید خدمت خالصانه به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

تمامی افراد باید خدمت خالصانه به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ 3۰

مصطفی سالاری ظهر امروز در نشست ستاد مردمی برگزاری سالگرد شهید افتخاری در استانداری گیلان با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و خدمت‌ به مردم اظهار داشت: حتی چگونگی و نحوه شهادت شهید افتخاری بسیار افتخارآمیز بود.

استاندار گیلان با بیان اینکه شهید افتخاری در راه خدمت به مردم به مقام شهادت رسید خاطرنشان کرد: ایشان در روزهایی که شرایط برای مردم بسیار سخت بود در بین مردم حضور پیدا می‌کرد و در همین مسیر هم به شهادت رسید.

سالاری با اشاره به اینکه مردم گیلان نیز قدردان خدمات شهید افتخاری در این استان هستند ابراز داشت: در این راستا برگزاری مراسمات اجتماعی، فرهنگی و مذهبی دارای شأن و منزلت خاصی هستند و البته جنبه مردمی بودن مراسم سالگرد شهید افتخاری نیز بسیار اهمیت دارد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه برنامه‌های مناسب جهت تسهیل رفت‌وآمد مردم به مراسم سالگرد شهید افتحاری در شهرستان فومن انجام شود تصریح کرد: در آموزه‌های دینی ما هم همواره مساله خدمت به مردم دارای جایگاه ویژه‌ای است.

وی با اشاره به اینکه مساله تبیین و تبلیغ خدمت به مردم برای فرهنگ‌سازی در جامعه در آموزه‌های دینی ما سفارش و تأکید شده است خاطرنشان کرد: اگر وظایف‌‌ها در راستای خدمتگزاری به مردم به خوبی انجام شود، مردم نیز در جریان تأثیرات آن قرار می‌گیرند.

استاندار گیلان با بیان اینکه خدمت خالصانه به مردم فقط محدود به نهادهای دولتی نیست ابراز داشت: همه افراد و اقشار جامعه اسلامی باید در راستای خدمت خالصانه به مردم بکوشند بنابراین این مساله فقط محدود به نهادهای دولتی نیست.

سالاری با تأکید بر اینکه مساله خدمت به مردم باید سرلوحه کار تمامی افراد در سطوح مختلف جامعه قرار بگیرد تصریح کرد: این مساله جهت ایجاد و افزایش آرامش و آسایش در جامعه ضرورت دارد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان افزود: بنده همواره شاهد پیگیری‌ها و تلاش‌های حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری که به عنوان نماینده مردم فومن و شفت در مجلس کوشش می‌کنند هستم و پیگیری ایشان در مسائل مردمی و استانی را تحسین‌برانگیز می‌دانم.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×