آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در دیدار با رئیس، شورای معاونین و شبکه تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان به مناسبت تاسیس این سازمان به فرمان امام (ره) در یکم تیرماه سال ۱۳۶۰ اظهار کرد: تلاش‌های سازمان تبلیغات اسلامی پنهان، ناشناخته و گسترده است ضمن اینکه مورد توجه مسؤولان واقع نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه تنها جایی که در نظام اسلامی سرمایه‌گذاری نمی‌شود و یا سرمایه‌گذاری در آن نادر بوده تبلیغات اسلامی است، تصریح کرد: صمیمانه قدردان تلاش‌های متولیان سازمان تبلیغات اسلامی هستیم و فعالیت‌های انجام شده را درک می‌کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خواستار وجود رابطی برای رسیدگی به امور روحانیون در مناطق مختلف گیلان شد و بیان کرد: توجه به روحانیون و خانواده آن‌ها که در نقاط دور و نزدیک به تبلیغ دین خدا می‌پردازند، حائز اهمیت است.

فلاحتی مطالعه مستمر را راهکار پاسخگویی روحانیون به شبهات عنوان کرد و افزود: در دیداری که خدمت رهبر معظم انقلاب حضور پیدا کردیم، ایشان بر مطالعه مستمر روحانیون اصرار داشتند.

وی همچنین در بخش دیگری از این دیدار با اشاره به ماجرای ضرب و شتم بانوی آمر به معروف در بخش خمام افزود: مردم از مسؤولان انتظار برخورد محکم با هنجارشکنان حادثه خمام را دارند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تأکید بر ضرورت توجه به نیازهای جوانان و نوجوانان تصریح کرد: ما می‌خواهیم همه مربیان مهدکودک‌ها و پیش دبستانی‌های گیلان در کلاس‌های آموزش شرکت کنند تا شیوه‌های نوین تربیت اسلامی برای آنها بیان شود.

  • منبع خبر : فارس