» دسته‌بندی نشده » مسئولان قاطعانه با ضاربان بانوی ناهی از منکر برخورد کنند.

مسئولان قاطعانه با ضاربان بانوی ناهی از منکر برخورد کنند.

خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ 4۰

 آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در دیدار با رئیس، شورای معاونین و شبکه تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان به مناسبت تاسیس این سازمان به فرمان امام (ره) در یکم تیرماه سال ۱۳۶۰ اظهار کرد: تلاش‌های سازمان تبلیغات اسلامی پنهان، ناشناخته و گسترده است ضمن اینکه مورد توجه مسؤولان واقع نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه تنها جایی که در نظام اسلامی سرمایه‌گذاری نمی‌شود و یا سرمایه‌گذاری در آن نادر بوده تبلیغات اسلامی است، تصریح کرد: صمیمانه قدردان تلاش‌های متولیان سازمان تبلیغات اسلامی هستیم و فعالیت‌های انجام شده را درک می‌کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خواستار وجود رابطی برای رسیدگی به امور روحانیون در مناطق مختلف گیلان شد و بیان کرد: توجه به روحانیون و خانواده آن‌ها که در نقاط دور و نزدیک به تبلیغ دین خدا می‌پردازند، حائز اهمیت است.

فلاحتی مطالعه مستمر را راهکار پاسخگویی روحانیون به شبهات عنوان کرد و افزود: در دیداری که خدمت رهبر معظم انقلاب حضور پیدا کردیم، ایشان بر مطالعه مستمر روحانیون اصرار داشتند.

وی همچنین در بخش دیگری از این دیدار با اشاره به ماجرای ضرب و شتم بانوی آمر به معروف در بخش خمام افزود: مردم از مسؤولان انتظار برخورد محکم با هنجارشکنان حادثه خمام را دارند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تأکید بر ضرورت توجه به نیازهای جوانان و نوجوانان تصریح کرد: ما می‌خواهیم همه مربیان مهدکودک‌ها و پیش دبستانی‌های گیلان در کلاس‌های آموزش شرکت کنند تا شیوه‌های نوین تربیت اسلامی برای آنها بیان شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×