» دسته‌بندی نشده » پنج اکیپ ثابت و سیار در شهر لنگرود ساماندهی شده‌اند/آمادگی برای مقابله با بارش برف سنگین

پنج اکیپ ثابت و سیار در شهر لنگرود ساماندهی شده‌اند/آمادگی برای مقابله با بارش برف سنگین

بهمن ۵, ۱۳۹۶ 5۰

به گزارش گیل سو، سید مهدی رجایی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به‌ پیش‌بینی وضعیت هوا در چند روز آینده و فعال شدن جبهه هوای سرد در گیلان اظهار کرد: از چند روز گذشته جلسات مدیریت بحران در شهرداری لنگرود جهت هماهنگی بین واحدها برگزارشده تا در شرایط بحرانی به‌موقع وارد عمل شوند.

 

وی با بیان اینکه تمام ماشین‌آلات تجهیز شده است افزود: حدود دو هزار کیلو نمک خریداری‌شده تا در زمان بارش برف، کار نمک‌پاشی در جاده‌ها و خیابان‌های اصلی انجام شود تا در تردد خودروها مشکلی به وجود نیاید.

 

شهردار لنگرود با اشاره به تجهیز و آماده کردن ۱۰ دستگاه خودرو برای برف‌روبی در سطح شهر، تصریح کرد: از چندی پیش نیز کار هرس درختان فرسوده و خطرآفرین در سطح شهر لنگرود انجام شد تا در شرایط بد جوی هوا شاهد اتفاق ناخوشایندی نباشیم.

 

رجایی گفت: ستاد بحران شهرداری لنگرود نیز پنج اکیپ در نقاط مختلف شهر ساماندهی کرده است که چهار اکیپ در نقاط مشخص و یک اکیپ نیز به‌صورت سیار خدمت‌رسانی خواهد کرد.

 

وی با اشاره به آمادگی ستاد بحران شهرداری لنگرود برای مقابله با وضعیت بحرانی، بیان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود تا در صورت بارش نعمت الهی و برف سنگین، از رفت‌وآمدهای غیرضروری خودداری کنند.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×