به گزارش گیل سو، سیدمهدی رجایی در جلسه بررسی مسائل سرمایه‌گذاری شهرستان لنگرود در استانداری گیلان در رشت اظهار کرد: شهرستان لنگرود ظرفیت بالایی برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری دارد.

 

شهردار لنگرود ضمن تشریح چگونگی اجرای پروژه “توسعه پارک فجر” این شهر گفت: پارک فجر در صورت توسعه می‌تواند به یکی از جاذبه‌های گردشگری لنگرود تبدیل شود.

 

رجایی با بیان اینکه “پارک فجر لنگرود” ۱۹ هکتار مساحت داشته و دارای ۴ استخر است افزود: ۹ هکتار از مساحت این پارک‌ را استخر تشکیل می‌دهد که برای توسعه آن لازم است به‌صورت یکپارچه درآید.

 

وی با اعلام اینکه اجرای پروژه توسعه “پارک فجر لنگرود” سبب جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌شود بیان کرد: باید تلاش کنیم تا زیرساخت‌های لازم برای فعالیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را آماده کنیم.

 

رجایی با تاکید بر اینکه پروژه تله‌کابین لنگرود در همجواری “پارک فجر” در حال بهره‌برداری است خاطرنشان کرد: احداث ترامپلی پارک، بازیگاه، دالان سبز، سفره‌خانه و بازار صنایع دستی از جمله اقداماتی است که در راستای توسعه “پارک فجر” در دستور کار قرار گرفته است.

 

شهردار لنگرود با اعلام اینکه پروژه احداث بازارچه صنایع دستی ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است گفت: در حال حاضر پروژه “پیاده‌ راه سلامت” در ‘پارک فجر لنگرود” اجرا شده است.

 

به گزارش گیل سو، در این جلسه که با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان برگزار شد مسائل و موانع اجرای ۶ پروژه گردشگری در شهرستان لنگرود به جهت رفع آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/