» دسته‌بندی نشده » پرداخت مستمر حق نیم درصد توسط شهرداری لنگرود

پرداخت مستمر حق نیم درصد توسط شهرداری لنگرود

شهریور ۲۱, ۱۳۹۷ 7۰

به گزارش گیل سو، شهردار لنگرود ظهر امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان در سالن اجتماعات شهرداری لنگرود با اشاره به جلسات گذشته با رئیس کتابخانه عمومی لنگرود اظهار کرد: شهرداری از سال ۹۶ تاکنون حق نیم درصد خود را به‌صورت مستمر برای کتابخانه‌ها واریز می‌کند.

سید مهدی رجایی با بیان اینکه زمینی در آنسرمحله برای احداث کتابخانه در نظر گرفته‌شده است افزود: درباره بدهی‌های گذشته شهرداری لنگرود به انجمن کتابخانه‌ها دنبال راه‌کارهای قانونی هستیم تا این مشکل حل شود.

غلامرضا منصفی رئیس شورای شهر لنگرود نیز اظهار کرد: فرهنگ کتاب‌خوانی لازمه افزایش مطالعه است که در یک سال گذشته فعالیت شورای دور پنجم مسابقات کتاب‌خوانی توسط شهرداری و شورا برگزار شد تا به فرهنگ کتاب‌خوانی کمک کند.

امام‌جمعه کومله نیز با اشاره به اهمیت حوزه کتاب و کتاب‌خوانی اظهار کرد: فرهنگ کتاب‌خوانی اگر از خانواده شروع شود این فرهنگ در بین اقشار جامعه نیز گسترش می‌یابد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا محیطی فضای کتابخانه‌ها در خانه‌ها نیز فراهم شود افزود: بسیاری از علما و دانشمندان در منازل خود کتابخانه‌ای برای مطالعه داشتند که به این اصل بسیار اهمیت می‌دادند.

وی با بیان اینکه باید مردم را به‌سوی کتاب دعوت کنیم گفت: انبیا هیچ‌گاه مردم را به خود دعوت نمی‌کردند بلکه مردم را به کتاب خدا آشنا و دعوت می‌کردند و کسانی که مردم را دعوت به خود می‌کنند آن شخص دروغین است.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×