» دسته‌بندی نشده » آتش‌نشانی ارتش همیشه حاضر در سطح شهر است

آتش‌نشانی ارتش همیشه حاضر در سطح شهر است

مهر ۸, ۱۳۹۷ 2۰

به گزارش گیل سو، سید مهدی رجایی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از نیروهای آتش‌نشان شهرداری لنگرود با اشاره به اینکه حضور نیروهای آتش‌نشانی در محل وقوع حادثه موجب آرامش خاطر شهروندان است اظهار کرد: آتش‌نشانان با حماسه‌آفرینی‌های خود درنبرد با شعله‌های خانمان‌سوز، جوانه‌های امید را از بستر خاکسترها می‌رویانند.

وی با بیان اینکه روز آتش‌نشان روز تجلیل و پاسداشت مردانی از جنس ایثار، شهامت و شهادت است گفت: مسئولیت آتش‌نشانان تنها اطفای حریق نیست و در بسیاری از حوزه‌ها خدمت‌رسانی می‌کنند و همه فعالیت‌های آنان از روی عشق و علاقه است.

شهردار لنگرود با اذعان به اینکه آتش‌نشانی ارتش همیشه حاضر در سطح شهر است افزود: آتش‌نشانان همه وجود و سلامتی خود را کف دست می‌گذارند تا جان و مال مردم در امنیت بماند.

رجایی آتش‌نشانان را مایه آسایش و آرامش شهروندان دانست و بیان کرد: نقش خانواده‌های آتش‌نشانان نیز بی‌تأثیر نیست و آنان صبر و ازخودگذشتگی زیادی از خود نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در جایگاه سرباز حافظ جان و مال مردم هستند تصریح کرد: همان‌گونه که سربازان و نیروهای مسلح در مرزها حافظ تمامیت ارضی کشور هستند، آتش‌نشانان نیز در شهرها، روستاها و جاده‌ها خود را به خطر می‌اندازند تا جان و مال مردم درخطر نیافتد.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×