» آخرین اخبار » گیلان » دانشگاه پیام نور پیشتاز در آموزش الکترونیکی
دانشگاه پیام نور پیشتاز در آموزش الکترونیکی

دانشگاه پیام نور پیشتاز در آموزش الکترونیکی

مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ 0۰

سعید صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت از آغاز ثبت‌نام پذیرش دانشجو در استان خبر داد و اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی این دانشگاه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه ۱۴ تا ۲۰ مردادماه شرایط برای ثبت‌نام در دانشگاه دولتی پیام استان ممکن است، گفت:  ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی این دانشگاه هم‌زمان با انتخاب رشته کنکور سراسری و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت‌کنندگان در کنکور سراسری و یا کسانیکه در کنکور شرکت نکرده‌اند نیز امکان‌پذیر است، افزود: داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته‌ی دلخواه خود برای محل تحصیل در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان گیلان اقدام کنند.

صادقی به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: امکان تحصیل هم‌زمان در دو رشته، آموزش حضوری، نیمه‌حضوری و الکترونیکی، اعطای انواع وام‌های شهریه و تسهیلات بانکی با کارمزد دو درصد، تنوع در عناوین رشته‌ها و دارا بودن پایین‌ترین مبلغ شهریه در بین دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی از مزایای دانشگاه پیام نور است.

وی همچنین به دیگر مزیت‌های تحصیل در دانشگاه پیام نور گیلان اشاره کرد و افزود: سهولت در مهمان و انتقالی، تغییر رشته، امکان تحصیل برای افراد شاغل و ارائه مدرک معتبر و مورد تائید وزارت علوم، بیشترین آمار قبولی در آزمون‌های استخدامی، تحصیلات تکمیلی، امکان تحصیل برای شاغلین و بانوان از دیگر مزایای تحصیل در این دانشگاه است.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان به رشد ۱۳ پله‌ای دانشگاه پیام نور در سال ۲۰۲۰ در بین برترین دانشگاه‌های جهان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه دانشگاه پیام نور دارای موفقیت و کسب رتبه برتر در ارزیابی کیفیت تحصیلی دانشگاه‌های کشور، پیشتازی در عرصه آموزش و آزمون‌های الکترونیکی در دوران کرونا است.

صادقی با اذعان به اینکه دانشگاه پیام نور گیلان دارای حدود ۱۳ هزار دانشجوی فعال است، بیان کرد: این دانشجویان در ۲۰۰ رشته محل و ۱۸ مرکز و واحد دانشگاهی در استان مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/۳۳۸۹


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×