» دسته‌بندی نشده » اهدای ۱۷ هزار کلاه ایمنی در بین موتورسیکلت سواران گیلانی تا پایان سال جاری

اهدای ۱۷ هزار کلاه ایمنی در بین موتورسیکلت سواران گیلانی تا پایان سال جاری

خرداد ۳, ۱۳۹۸ 5۰

به گزارش گیل سو، رییس پلیس راهور گیلان روز پنجشنبه در شانزدهمین جلسه آموزشی طرح ارتقای ایمنی و پیشگیری از تصادفات ویژه موتور سیکلت سواران در شهر کلاچای شهرستان رودسر در شرق استان گیلان از اهدای ۱۷هزار کلاه ایمنی در بین موتورسیکلت سواران گیلانی تا پایان سال جاری خبر داد.

سرهنگ محمد رضا محمدی با اشاره به اینکه در سطح استان ۲۵۰هزار موتور سیکلت سوار وجود دارد افزود: در سال گذشته ۱۰ هزار کلاه ایمنی بین موتور سیکلت سواران توزیع و این فرایند در سال جاری با اهدای ۱۷هزار کلاه ایمنی دیگر استمرار خواهد داشت.

وی در ادامه سخنان خود از اختصاص ۱۰۰میلیون تومان از سوی فرد خیر گیلانی برای تهیه و خرید کلاه ایمنی در سطح استان خبر داد و اضافه کرد :به محض تامین این تعداد کلاه ایمنی که تعدادی از آن برای شهرستان رودسر در نظر گرفته شده به موتور سیکلت سواران اهدا می شود.
وی تعداد آموزش دیدگان را در سال گذشته ۲۵هزار نفر و در سال جاری به ۳۵هزار نفر ودر قالب ۹۰برنامه توجیهی عنوان کرد.

رییس پلیس راهور گیلان با تاکید بر رعایت قانون و استفاده صحیح از وسیله نقلیه بر ضرورت صبر و حوصله و پرهیز از شتاب و تعجیل در رانندگی را از مهمترین انتظارات پلیس از موتورسیکلت سواران عنوان کرد.

بر پایه این گزارش در اجرای طرح ارتقای ایمنی و پیشگیری از تصادفات ۵۰عدد کلاه ایمنی به ارزش ۷میلیون تومان در بین موتور سیکلت سواران کلاچای توزیع شد.

تهیه و تامین این تعداد کلاه ایمنی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای و پلیس راهور شهرستان انجام شد.

در مراسم اهدای کلاه ایمنی به موتور سیکلت سواران کلاچای فرمانده نیروی انتظامی رودسر، اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×