» دسته‌بندی نشده » قتل بی رحمانه زن ۵۲ ساله با شلیک گلوله در بندرانزلی

قتل بی رحمانه زن ۵۲ ساله با شلیک گلوله در بندرانزلی

اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸ 5۰

به گزارش گیل سو، ۱۸ اردیبهشت مصادف با سوم ماه مبارک رمضان قبل از افطار خبره به قتل رساندن یک بانوی ۵۲ساله درمیان عوام و فضای مجازی پیچید.

مادری که دخترش را برای رساندن به دانشگاه میبرد،ودختری که دیگر هیچ وقت نتوانست مادر راببیند!

بانو نسرین سلیمی نژاد دارای ۳دختر بود که همسره وی فوت شده،بایک دختره عضبش زندگی میکرد.
صبح روز حادثه مادردخترش را برای رساندن به دانشگاه می برد اندکی بعد دختر بامادرش تماس برقرار میکند اما هیچ پاسخی از سوی مادر دریافت نمیکند
به گفته یکی از خویشاوندان نزدیک مقتول دختر که هیچ پاسخی ازسوی مادر دریافت نمی کند بایکی از دوستان نزدیک که گویا همسایه دیوار به دیوار وی بوده تماس می گیرد و شرایط را بازگو می کند.
واین چنین می شود که نیروی انتظامی باخبر و وارد عمل می شود.شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار میگرد.

سرهنگ مجید حسینی با اشاره به جنایت قتل صورت گرفته اظهار کرد:قاتل روز قبل از جنایت برای کارهای تعمیراتی و فنی به منزل مقتول رفته بود وبادیدن زیورآلات وی وسوسه شده ونقشه قتل اورا طراحی میکند.

فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت: قاتل درروز بعد به بهانه ادامه تعمیرات بایک قبضه اسلحه وارد منزل مقتول شده ودریک اقدام بی رحمانه وی را باشلیک گلوله به قتل می رساند.

باتلاش های شبانه روزی و تحقیقات واقدامات فنی پلیس وهمکاری ومساعدت دادستان شهرستان بندرانزلی قاتل ۲۸ساله زن ۵۲ساله درکمتراز ۲۴ساعت دستگیر واموال مسروقه به همراه اسلحه قاتل کشف شد.

درادامه سرهنگ حسینی از اعتراف قاتل ۲۸ساله خبردادوگفت: قاتل به قتل زن ۵۲ساله باسلاح گرم به انگیزه سرقت و اموال وی که شامل شش حلقه النگو و مقداری طلاو جواهر معترف شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد:اموال مسروقه به مبلغ۲۰۰میلیون ریال به یک مالخر ۳۲ساله فروخته ودرمقابل چک دریافت کرده بود همچنین فروشنده اسلحه هم دستگیرشد. ‌

فرمانده انتظامی بندرانزلی بااشاره به اینکه متهمان باتکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شدند از شهروندان خواست،از پذیرش افراد ناشناس درمنزل خودداری کرده وزیورآلات خودرا درمعرض دید دیگران قرارندهند.

خبرنگار: محدثه پورغلامی

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×