» دسته‌بندی نشده » تلاش ما این است که بندرانزلی را به بندری زیبا و چشم‌نواز تبدیل کنیم

تلاش ما این است که بندرانزلی را به بندری زیبا و چشم‌نواز تبدیل کنیم

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ 3۰

به گزارش گیل سو، حمیدرضا آبایی در نشست بازآفرینی تعامل شهر و بندر، اظهار داشت: نکته بسیار حائز اهمیت این است که در تعامل شهر و بندر نقش دستگاه‌های اجرایی و شهرداری به چه صورت است.

مدیرکل اداره بنادر دریانوردی استان گیلان افزود: باید بتوانیم طرح‌هایی را تدوین کنیم که این طرح‌ها قابلیت تعامل اداره بندر با مجموعه شهری در بحث گردشگری و رفاهی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به‌عنوان صنعت بندری در بندر انزلی فعال است، خاطرنشان کرد: طرح‌های ارائه‌شده باید به‌گونه‌ای تدوین شود که در تعامل با شهروندان بتواند نقش‌آفرینی کند.

آبایی ادامه داد: همچنین با اجرای این پروژه‌ها می‌توان در جهت افزایش استفاده از بسترهای شهری برای تمامی گردشگران و ساکنان محیطی مفرح، شاد و زیبا فراهم کنیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان بیان داشت: از دانش مشاورین بهره‌گیری خواهیم کرد تا بتوانیم پروژه‌های تعامل شهر و بندر را با اولویت‌بندی در دوره‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت اجرایی کنیم.

آبایی با اشاره به پروژه‌های در دستور کار اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جهت تعامل با شهر خبر داد و گفت: پروژه موج‌شکن غربی انزلی و مبلمان شهری آن، ساماندهی اسکله‌های تفریحی و گردشگری شهرستان بندرانزلی، لایروبی زیر پل تاریخی غازیان و تردد شناورهای تفریحی و گردشگری به‌صورت ایمن در دستور کار است.

خبرنگار: محدثه پورغلام

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×