به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت ظهر امروز در دویست و یازدهمین و آخرین جلسه شورای پنجم شهر رشت در ساختمان جلسات شورا با قدردانی بابت حضور مردم در انتخابات شورای شهر رشت در ۲۸ خرداد ماه اظهار کرد: امیدوارم عملکرد منتخبین مردم در شورای ششم به گونه‌ای باشد که موجب افزایش حضور مردم در انتخابات دوره‌های آینده باشد. 

احمد رمضانپور با بیان اینکه عملکرد شورای پنجم رشت در قالب یک کتابچه به اطلاع عموم می‌رسد، افزود: اقدامات انجام شده پیرامون مباحث زیست محیطی، عمرانی و غیره در شورای پنجم رشت تهیه و به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود. 

کفن و دفن رایگان هنرمندان رشت 
عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شورای رشت مصوبه‌ای را پیرامون بهره مندی هنرمندان این شهر تصویب کرده بود، اظهار کرد: قرار بود چهره‌های فرهنگی و هنری شهر رشت که سال‌ها برای اعتلای فرهنگ و هنر این شهر تلاش کرده بودند پس از فوت به صورت رایگان دفن شوند و هزینه‌ای بابت کفن و دفن از خانواده‌های هنرمند متوفی دریافت نشود. 

فرهام زاهد با بیان اینکه این مصوبه مدت‌ها پیش به شهرداری رشت ابلاغ شد، افزود: اخیرا شاهد بودیم که از خانواده یکی از هنرمندان متوفی در رشت هزینه کفن و دفن توسط شهرداری رشت دریافت شده است و این خلاف مصوبه شورا است و باید در این باره تجدید نظر شود. 

شورای پنجم شورای درسایه 
احمد رمضانپور رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با اشاره به اینکه امیدوارم دورهمی‌ها برقرار باشد، اظهار کرد: امیدواریم هر فصلی یک بار بتوانیم در کنار یکدیگر جمع شویم و به عنوان شورای در سایه خدمت کنیم. 
رضا رسولی و بهراد ذاکری غائبین آخرین جلسه شورای پنجم رشت بودند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸