» دسته‌بندی نشده » المپیک ۲۰۲۰ توکیو| آلکنو: ایتالیا کاملاً قوی‌تر بود/ بازی اصلی ما ۲ روز دیگر است

المپیک ۲۰۲۰ توکیو| آلکنو: ایتالیا کاملاً قوی‌تر بود/ بازی اصلی ما ۲ روز دیگر است

مرداد ۸, ۱۴۰۰ 1۰

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به توکیو، تیم ملی والیبال کشورمان امروز برای برگزاری چهارمین دیدار خود در بازی‌های المپیک به مصاف ایتالیا رفت و مقابل این تیم متحمل شکست ۳ بر یک شد.

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد این دیدار گفت: ایتالیا از ما کاملاً قوی‌تر بود و این دلیل اصلی شکست ما در این بازی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به جریان بازی گفت: شاید اگر در ست اول می‌توانستیم پیروز شویم، بازی و جریان آن، طور دیگری پیش می‌رفت.

آلکنو با بیان اینکه انتقادی از بازیکنانم ندارم، تصریح کرد: آنها آن حدی از توان‌شان را نشان دادند که می‌توانستند داشته باشند. در هر صورت بازی اصلی ما دو روز دیگر خواهد بود.

وی در مورد ایتالیا و اینکه این تیم در المپیک ۲۰۱۶ ریو باعث حذف تیم ملی والیبال کشورمان از بازی‌ها شد، خاطرنشان کرد: مدت‌ها از بازی‌های ریو گذشته است. ما فقط به بازی آینده فکر می‌کنیم، حتی الان که چند قدم از سالن دیدار با ایتالیا دور شده باشیم. ما فقط به بازی با ژاپن فکر می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال تأکید کرد: در هر دوره بازی‌های المپیک هر بازی خطرات خود را دارد و ما الان به بازی با ژاپن فکر می‌کنیم.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو| صالحی؛ امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل ایتالیا

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×