» آخرین اخبار » گیلان » همه باید به دولت سیزدهم برای برطرف شدن مشکلات معیشتی کمک کنیم
همه باید به دولت سیزدهم برای برطرف شدن مشکلات معیشتی کمک کنیم

همه باید به دولت سیزدهم برای برطرف شدن مشکلات معیشتی کمک کنیم

مرداد ۸, ۱۴۰۰ 1۰

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه‌های عبادی‌سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به روز ملی صداوسیما اظهار کرد: از صداوسیما به عنوان یک نهاد دانشگاهی یاد می‌کنند؛ اما صداوسیما به آن نقش دانشگاهی خود چه اندازه واقف بوده و به آن عمل می‌کند. 

خطیب جمعه آستارا با بیان اینکه صداوسیما درخصوص ترویج معارف قرآنی قدم‌های خوبی برداشته است؛ اما با دانشگاهی شدن خیلی فاصله دارد، افزود: صداوسیما با پخش فیلم‌های مرفه در قالب پیام‌های بازرگانی جوانان را از ادامه زندگی ناامید کرده و به مصرف‌گرایی دامن می‌زد. 

امام‌جمعه آستارا در خطاب به مسؤولین صداوسیمای مرکز استان گیلان گفت: آقایان مسؤول صدا‌وسیمای مرکز استان گیلان! تلویزیون‌های مردم مرزنشین آستارا، شبکه‌های ترکیه و جمهوری آذربایجان را به راحتی با یک آنتن سرخود می‌آورد اما شبکه‌های ملی و استانی را باید با چندبار شبکه‌یابی پیدا کنیم. 

وی ضمن‌قدردانی از زحمات هشت‌ساله دولت تدبیر و امید به آخرین دیدار اعضای دولت دوازدهم با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: مسؤولین دولت دوازدهم! جان هرکسی که دوست دارید در دولت سیزدهم مسؤولیت قبول نکنید اداره دولت کاربلدی و روحیه جهادی انقلابی می‌خواهد که چنین روحیه‌ای در شما وجود ندارد.  

حافظ‌نیا با بیان اینکه طبق منویات مقام معظم رهبری اعضای دولت دوازدهم به جای داشتن روحیه جهادی و انقلابی در طول این هشت سال تکیه به غرب و آمریکا کردند، گفت: دولت هشت سال معیشت، رفاه، اقتصاد و حتی آب خوردن مردم را با گره زدن به برجام و مذاکرات آواره غربی‌ها کرد.   

خطیب جمعه آستارا افزایش سرسام آور قیمت خودرو، مسکن و مایتجاج ضروری مردم را از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در گره زدن معیشت، رفاه و اقتصاد مردم به برجام دانست و بیان کرد: مسؤولین دولت تدبیر و امید اگر به منویات مقام معظم رهبری گوش می‌دهند الان کشور با مشکل بی‌آبی مواجه نمی‌شد. 

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه رئیس‌جمهور فردای روز دیدار با مقام معظم رهبری می‌گوید اگر برجام درست می‌شد خیلی از کارها انجام می‌دهیم، افزود: این صحبت‌های روحانی یعنی گرا دادن به دشمن تا فشارهای خود را بر دولت سیزدهم زیاد کند. 

وی با اشاره به اینکه کار دولت سیزدهم بسیار سخت است چراکه یک دولت ورشکسته و شکسته خورده را در حال تحویل دادن به دکتر رئیسی هستند، تصریح کرد: در این مسیر سخت و پر پیچ و خم همه باید به دولت سیزدهم در تحقق منویات مقام معظم رهبری و برطرف شدن مشکلات معیشتی مردم کمک کنیم.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×