– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال روسیه در پایان روز سوم مسابقات والیبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف برزیل رفت و ۳ بر صفر با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۰ این تیم را شکست داد. دیمیتری وولوکوف ۱۹ و ماکسیم میخایلوف ۱۵ امتیاز برای روسیه در این بازی کسب کردند. روس‌ها در حمله و دفاع، برتری محسوسی بر مدافع عنوان قهرمانی المپیک داشتند. با این نتیجه، روسیه با سه پیروزی متوالی، تنها تیم بدون شکست مسابقات والیبال است.

تیم ملی ایران پس از شکست ناباورانه ۳ بر صفر مقابل کانادا در بازی سوم که می‌توانست حکم صعود قطعی تیم ملی به مرحله یک چهارم نهایی باشد، از ساعت ۱۵:۱۰ روز جمعه ۸ مرداد به مصاف ایتالیا می‌رود. هر دو تیم با پنج امتیاز از دو پیروزی و یک شکست، شرایط مشابهی در جدول دارند و تنها یک ست باخته کمتر ایران، شاگردان آلکنو را در جایگاه سوم گروه A پس از لهستان و ژاپن قرار داده است.

تیم ایران در لیگ ملت‌ها با نتیجه ۳ بر یک ایتالیا را شکست داد، ولی آتزوری با اضافه شدن سیمونه جانه‌لی، عثمانی خوانتورنا و ایوان زایستف، تیمی متفاوت و به مراتب قوی‌تر از لیگ ملت‌هاست و در مقابل تیم ملی ایران با غلبه بر لهستان و شکست از کانادا، تیمی غیرقابل پیش‌بینی و عجیب نشان داده است که تقابل با آن به هیچ وجه ساده نیست.

والیبال , والیبال - المپیک 2020 توکیو ,

برنامه بازی‌های روز جمعه ۸ مرداد به شرح زیر است:

کانادا – ونزوئلا، ساعت ۴:۳۰
برزیل – آمریکا، ساعت ۶:۳۵
ژاپن – لهستان، ساعت ۹:۵۰
آرژانتین – تونس، ساعت ۱۱:۵۵
ایتالیا – ایران، ساعت ۱۵:۱۰
روسیه – فرانسه، ساعت ۱۷:۱۵

المپیک ۲۰۲۰ توکیو| شکست تیم ملی والیبال ژاپن مقابل ایتالیا/ آتزوری،‌ بیخ گوش ایران + جدول

انتهای پیام/