– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از توکیو، نازنین ملایی امروز در پایان رقابت با حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های روئینگ تک نفره بانوان در جایگاه ششم ایستاد و از صعود به فینال A بازماند.

این قایقران کشورمان در مورد عملکرد خود در این بخش از مسابقات گفت: رقابت امروز به معنای واقعی رقابت مرگ بود. نفراتی در گروهم حضور داشتند که فردا باید در فینال A رقابت کنند و به طور حتم مدال طلا و نقره را کسب خواهند کرد.

وی ادامه داد: در جریان مسابقه کاملاً می‌توانم حس کنم که رقبای من در چه مرحله‌ای هستند. بعد از اینکه ۵۰۰، ۶۰۰ متر پارو زدم، متوجه شدم که رقیبانم خیلی قوی‌تر از من هستند، چون اصلاً این رشته متعلق به آنها و کشورشان است که وارد کشور ما هم شده است.

این ملی‌پوش قایقرانی کشورمان با بیان اینکه اگر می‌خواست با سرعت حریفانش پیش برود، برای رقابت فردا هیچ انرژی برایش باقی نمی‌ماند، عنوان کرد: می‌توانستم با سرعت و قدرت اول کارم را ادامه بدهم، اما می‌دانستم در نهایت قرار است همان پنجم یا ششم شوم. بهترین فکری که به ذهنم رسید این بود که مسابقه خوبی را برگزار کنم و به گونه‌ای تا پایان خط بروم که برای فردا انرژی داشته باشم، چون باید بدون فاصله و استراحت رقابت مرحله بعد را برگزار کنیم.

ملایی با یادآوری اینکه رقابت در فینال B روئینگ تک نفره بانوان برای کسب جایگاه هفتم تا دوازدهم است، گفت: رقابت در این مرحله را به این امید برگزار می‌کنم که بتوانم رنکینگ دوازدهمی را که در اختیار دارم، ارتقا دهم.

این قایقران المپیکی در پایان گفت: جایگاه بیست‌وپنجم در بخش بانوان و بیست‌ودوم در بخش مردان بهترین جایگاه‌هایی است که تاکنون توسط قایقرانان کشورمان در المپیک به دست آمده است. خدا را شکر توانستم در این دوره جایگاه دوازدهم را به دست بیاورم و امیدوارم آن را بهبود ببخشم.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو| پایان کار ورزشکاران ایران در روز هفتم/ نازنین ملایی به فینال A نرسید، رستمیان در بخش دقت تیراندازی دوازدهم شد

 

انتهای پیام/