– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پنجمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، فقط ملی‌پوشان تیراندازی در دو بخش میکس تپانچه بادی ۱۰متر و میکس تفنگ بادی ۱۰متر به‌نمایندگی از کاروان ایران با حریفان رقابت کردند که هر دو تیم ناکام ماندند و موفق به کسب مدال نشدند.

* فینال رقابت‌های تکواندوی میکس المپیک توکیو بعدازظهر امروز (سه‌شنبه – پنجم مرداد ماه) میان ایران و چین برگزار شد که این دیدار با برتری ۴۱ بر ۲۲ هوگوپوشان چین به پایان رسید و تیم کشورمان نایب قهرمان شد.

 تیم ملی تکواندو ایران با ترکیب امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و ملیکا میرحسینی به مصاف رقبای خود رفت. هدایت این نفرات برعهده وحید عبداللهی به‌عنوان سرمربی بود و آرش فرهادیان نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور داشت.

ملی‌پوشان تکواندو کشورمان که در گروه اول این رقابت‌ها قرار داشتند، روز گذشته موفق شده بودند تیم ژاپن را با نتیجه ۵۲ بر ۳۱ مغلوب خود کرده و به فینال برسند. چین، ساحل عاج و روسیه نیز در گروه اول قرار داشتند که از این گروه چین با دو پیروزی برابر حریفان خود توانسته بود جواز حضور در فینال را به دست آورد.

 مسابقات تکواندو میکس تیمی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به صورت نمایش برگزار شد و مدال‌های آن در جدول توزیع‌ مدال‌ها برای کشورها محاسبه نخواهد شد.

* تیم میکس تفنگ بادی ۱۰متر ایران با ترکیب مهیار صداقت و نجمه خدمتی، از ساعت ۸:۴۵ رقابت خود با حریفان در مرحله اول را آغاز کرد. این تیم با ۶۲۴.۹ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفت و موفق به صعود به مرحله دوم نشد. تیم‌های اول تا هشتم جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کردند.

تیراندازی - المپیک 2020 توکیو , المپیک 2020 توکیو , تیراندازی - المپیک 2020 توکیو , المپیک 2020 توکیو , تیراندازی - المپیک 2020 توکیو , المپیک 2020 توکیو ,

* تیم میکس تپانچه بادی ۱۰متر متشکل از جواد فروغی و هانیه رستمیان رقابت خود در مرحله اول را انجام دادند. تیم دونفره کشورمان در این مرحله با امتیاز ۵۷۵ در رده هشتم ایستاد و به‌عنوان آخرین تیم جواز صعود به مرحله دوم را به دست آورد. در پایان مرحله دوم، تیم‌های اول و دوم برای مدال طلا و تیم‌های سوم و چهارم برای کسب مدال برنز رقابت خواهند کرد.

تیم میکس ایران در مرحله دوم امتیاز ۳۸۲ را به ثبت رساند و در رده پنجم قرار گرفت تا شانس کسب مدال را از دست بدهد. در این مرحله فروغی ۱۹۶ امتیاز و رستمیان ۱۸۶ امتیاز به دست آوردند.

تیراندازی - المپیک 2020 توکیو , المپیک 2020 توکیو , تیراندازی - المپیک 2020 توکیو , المپیک 2020 توکیو ,

تیراندازی - المپیک 2020 توکیو , المپیک 2020 توکیو ,

 

المپیک ۲۰۲۰ توکیو| صدرنشینی ژاپن و شانزدهمی مشترک ایران با ۶ کشور در پایان روز چهارم+ جدول مدالی

 

انتهای پیام/+