– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در المپیک ۲۰۲۰ توکیو با نتیجه ۳ بر ۲ لهستان را شکست داد و شوک بزرگی به مدعی قهرمانی المپیک وارد کرد.

ویلفردو لئون ستاره کوبایی‌الاصل تیم ملی لهستان در این مورد گفت:‌ ما به ایران باختیم، ولی از این شکست آموختیم که باید کمی بهتر بازی کنیم. ما این کار را مقابل ایتالیا انجام دادیم و بازی منسجم و یکدستی ارائه کردیم. ما به همین شکل بازی ادامه خواهیم داد.

کاپیتان پیشین تیم ملی کوبا ادامه داد: بعد از شکست مقابل ایران، همه اعضای تیم به دقت و البته آرامش، نقاط ضعف تیم را تحلیل کردیم و نیازهای خود را برای تغییر شناختیم. برای مثال، سیستم دفاع و توپ‌گیری ما در دیدار مقابل ایتالیا خیلی بهتر شد.

لئون تصریح کرد: فکر می‌کنم مدت زمان بیشتری که در توکیو برای تمرین در اختیار داشتیم به ما کمک زیادی کرد. در بازی با ایتالیا خیلی بهتر بودیم. منظورم این نیست که من خیلی خوب بازی کردم، چون من هم اشتباهاتی داشتم. همه ما می‌توانیم بهتر از این هم بازی کنیم. هیچ مسابقه آسانی در المپیک وجود ندارد و همه دیدارها مهم هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در بازی سوم خود در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ساعت ۴:۳۰ فردا (چهارشنبه) به کانادا می‌رود.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو| تیم‌های والیبال لهستان و روسیه حریفان خود را شکست دادند

انتهای پیام/