– اخبار ورزشی –

محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر ماشین‌سازی گفت: ما قبل از اینکه گل اول را بزنیم تیم حریف بسیار پرتلاش ظاهر شد، ولی می‌دانستیم که بعد از رسیدن به گل اول ماشین‌سازی تیمی شکننده خواهد بود و این اتفاق هم رخ داد. خدا را شکر که یک برد روحیه‌بخش به دست آوردیم و تفاضل گل تیم هم در جدول بهتر شد.

مدافع – هافبک تیم فوتبال پیکان در مورد بازی آخر تیمش برابر پرسپولیس خاطر نشان کرد: بازی کردن مقابل پرسپولیس و استقلال همیشه انگیزه مضاعفی به ما می‌دهد و می‌خواهیم توانایی‌های خود را در آخرین بازی هم ثابت کنیم. ما سپاهان را هم متوقف کردیم و حتی می‌توانستیم این تیم را ببریم. حالا هم هدف‌مان این است که جلوی پرسپولیس نتیجه بگیریم و روند شکست‌ناپذیری‌مان را در چند هفته اخیر ادامه دهیم.

وی در واکنش به مطرح شدن برخی مسائل در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه مهدی تارتار بازی با پرسپولیس را آسان خواهد گرفت تا این تیم قهرمان شود، اظهار داشت: این حرف‌ها فقط بین هواداران فوتبال رد و بدل می‌شود، ولی آنهایی که فوتبال را حرفه‌ای دنبال می‌کنند به خوبی می‌دانند که هیچ مربی یا بازیکنی حاضر نمی‌شود در زمین مسابقه کم بگذارد. مهدی تارتار قبلاً بازیکن پرسپولیس بوده و این طبیعی است که چنین مسائلی مطرح شود، ولی مطمئن باشید این مربی شرافت خود را به خاطر یک بازی نمی‌فروشد. ما مقابل پرسپولیس چند برابر همیشه انگیزه خواهیم داشت.

ستاری در پاسخ به این پرسش که آیا فصل بعد هم در پیکان می‌ماند یا تصمیم به جدایی دارد، تصریح کرد: قرارداد من به پایان رسیده است و بعد از اتمام فصل تصمیم‌گیری خواهم کرد. من اصلاً دنبال بازارگرمی نیستم و می‌خواهم بازی‌ها تمام شود تا بتوانم یک تصمیم خوب بگیرم.

کلهر: گل‌محمدی مقابل پیکان باید احتیاط را کنار بگذارد/ هیچ موضوعی جلوی قهرمانی پرسپولیس را نمی‌گیرد

 

انتهای پیام/