» دسته‌بندی نشده » تداوم برنامه های ورزشی و سوق دادن مردم به ورزشگاها باید به جد مورد توجه قرار گیرد

تداوم برنامه های ورزشی و سوق دادن مردم به ورزشگاها باید به جد مورد توجه قرار گیرد

اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸ 3۰

به گزارش پایگاه خبری گیل سو، انوشیروان مباشر امینی روز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس جدید اداره ورزش و جوانان این بخش افزود: معتقدم زمانی ورزش می تواند هیجانات واقعی پیدا کند که بتواند مخاطب داشته باشد و در سال جاری این انتظار را داریم مسئولان ورزش بخش مردم را جذب ورزشگاها کنند.

وی بخش چابکسر را دارای قابلیت های فوق العاده در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی دانست و اظهار کرد: باید در این زمینه زیر ساختهای ورزشی به شکل محسوسی تقویت پیدا کند.

مباشر امینی، تشکیل شورای ورزش و صندوق حمایت از ورزشکاران را در این بخش در روند حمایت بیشتر از ورزشکاران و رشته های ورزشی امری بدیهی و ضروری دانست و اضافه کرد: خوشبختانه در هر دو بخش قدم های موثری برداشته شده است.

بخشدار چابکسر در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل شورای ورزش روستایی در ۶ روستای این بخش خبر داد و تصریح کرد: باید تلاش شود این تعداد به بیش از این در سال جاری افزایش یابد.

به گفته وی، روستاهایی که در آن شورای ورزش تشکیل شود مشمول تامین امکانات ورزشی خواهند شد.

رییس اداره ورزش و جوانان رودسر هم در این مراسم با بیان اینکه چابکسر در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی شرایط بسیار خوبی در سطح شهرستان دارد افزود: معتقدم باید حمایت ها را در این بخش افزایش دهیم.

سید مهرزاد موسوی در ادامه از تخصیص ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار در سال جاری برای تجهیز اماکن ورزشی در بخش چابکسر خبر داد.

وی با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی در چابکسر مطلوب نیست از اهتمام لازم برای ساخت یک سالن ورزشی دیگر با هدف افزایش سرانه فضاهای ورزشی تاکید کرد.

به گفته وی، با توجه به حجم عظیم ورزشکاران در این بخش ساخت یک سالن ورزشی دیگر انکار ناپذیر است.

فرهاد سهرابی رییس جدید اداره ورزش و جوانان چابکسر هم گفت: مطمئنا با بهره گیری از همه امکانات و قابلیت ها تلاش خواهیم کرد آنچه حق ورزش چابکسر است ادا کنیم.

در پایان این مراسم با قدر دانی از زحمات محمد کریمی رییس سابق اداره ورزش و جوانان چابکسر فرهاد سهرابی به سمت رییس جدید اداره ورزش و جوانان این بخش معرفی و مشغول به کار شد.

شهرستان رودسر با دارا بودن ۴۰ هیات ورزشی و ۱۶ سالن ورزشی، رو باز و سرپوشیده ۸ هزارو ۷۵۰ نفر ورزشکار سازمان یافته دارد.

چابکسر در ۱۰۰کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×