» دسته‌بندی نشده » لیگ‌برتر تنیس ساحلی کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی آغاز شد

لیگ‌برتر تنیس ساحلی کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی آغاز شد

خرداد ۸, ۱۴۰۰ 1۰

به گزارش گیل سو، در این دوره از مسابقات کشوری استان گیلان با ۱۱ تیم، گلستان ۲ تیم، خراسان شمالی ۲ تیم و مازندران با سه تیم هشتم تا دوازدهم خرداد ماه با هم رقابت خواهند کرد.

در گروه یک این مسابقات منطقه آزاد انزلی ۱، انبوه سازان شیانی،‌ آکادمی تنیس سدید، ایمان و قوی سپید و در گروه ۲ نیز تیم های آستانه ۲، مچ پوینت و محصولات کشاورزی محمدزاده با یکدیگر رقابت می کنند.

همچنین در گروه ۳، گردشگری دکتر بسکی، لاهیجان، آستانه ۱ و منطقه آزاد ۲ و در گروه ۴ بازرگانی محمد نژاد ، آکادمی تنیس هانی ، موج شکن ، خراسان شمالی و دفتر اسناد رسمی ۹۴ لنگرود ب ه مصاف هم در زمین ماسه ای خواهند رفت.

لازم به ذکر است از کلیه ورزشکاران حاضر در این رقابتها توسط کمیته برگزاری مسابقات تست پی سی آر (pcr) گرفته شد و تماشاگران با رعایت فاصله اجتماعی و به صورت محدود می توانند در این مجموعه ورزشی حضور یابند.

در این رقابتها از استان گیلان تیم های لاهیجان با حضور پیمان شبرو غلامی ،اکبر زارع و صدرا کنعانی ، تیم منطقه آزاد ۱ با امین فرحبد نیا ، سید مهدی حسینی ، کامبیز درویش نژاد ، تیم منطقه آزاد ۲ با فراز فرحبد نیا ، شاهین پناهی و روزبه ابراهیمی و تیم آکادمی تنیس هانی با سعید رضایی، آریا پرتوی، تهمتن وکیل منفرد و آرتین تحویلداری حضور دارند.

علاوه بر این تیم دفتر اسناد رسمی ۹۴ لنگرود با امین بلوکی ، اردلان اصمعی ، الیاس حیدری ، محمد نیازمند ، تیم آستانه ۱ با کیانوش کریمی ، سهیل انجم روز ، سعید حیدری و ناصر شعبانی ، تیم آستانه ۲ با خزان صدیقی ، آرمان جوادی ، رضا وخشور و سجاد فکری ، تیم انزلی با حمید عسگری ، رحیم آرش ، سامی داوطلب و ایثار جفرودی ، تیم قوی سپید با امین فرمان زاده ، محمد علی بلوطی و مصطفی براری ضیابری و تیم آکادمی تنیس سدید با کمیل سدید ، بهرام یوسفی و نوژن ناعمی با رقیبان خود رودرو می شوند.

مجموعه ورزش های ساحلی سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی با گنجایش ۱۵۰۰ تماشاگر بزرگترین و مجهزترین مجموعه ساحلی از نوع خود در ایران است. این مجموعه ورزشی سال ۱۳۹۶ رسما مورد بهره برداری قرار گرفت .

ساختمان این مجموعه ورزشی که با استانداردهای فدراسیون جهانی فوتبال طراحی و ساخته شده دارای بخش های مختلفی همچون اتاق رختکن بازیکنان و مربیان، اتاق ماساژ، اتاق داوران، جایگاه مهمانان ویژه، اتاق خبرنگاران، اتاق کمک های اولیه، آزمایش دوپینگ، اسکوربرد، سیستم نور استاندارد و سرویس های بهداشتی در فضایی به مساحت ۴۴۶ متر می باشد و بهره مندی از دید رو به دریای خزر، تفکیک مسیرهای ورودی ورزشکاران و تماشاگران از دیگر مزیت های این مجموعه ورزشی است.
این مجموعه ورزشی به یکی از کانون های ورزش های ساحلی ایران تبدیل و تاکنون در این مجموعه مسابقات فوتبال، والیبال، کشتی، هندبال، ورزشهای رزمی و قویترین مردان در سطوح استانی و قهرمانی کشور برگزار شده است.

انتهای پیام/ت

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×