» دسته‌بندی نشده » کارخانه نساجی در گیلان احداث شود

کارخانه نساجی در گیلان احداث شود

اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ 1۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ارسلان زارع امروز در حاشیه دیدار با معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمام هدف دولت در گیلان تحقق دقیق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها است، اظهار کرد: در گیلان واحدهای تولیدی بسیار زیادی وجود دارد که دارای مشکلاتی بوده و تمام تلاش دولت احیای این واحدها در این استان است.

وی با تأکید بر لزوم توجه به  تسهیل و پشتیبانی از صنایع استان گیلان گفت: از مسوولان وزارت صمت درخواست دارم تمهیدات و اقدامات لازم  و تسهیل در جهت پشتیبانی از صنایع استان به‌منظور تأمین مواد اولیه خصوصاً ورق‌های فلزی که از طریق بورس انجام می‌گیرد، در نظر گرفته شود.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به نقش مؤثر گیلان در ارتباط با اتحادیه اقتصادی اوراسیا بیان کرد:  گیلان دارای موقعیت جغرافیایی مناسبی در  رابطه با کشورهای همسود (CIS) است و ازاین‌رو توجه به ظرفیت‌هایی که دارد، می‌تواند یکی از قطب‌های تولید پوشاک کشور باشد.

استاندار گیلان یکی از نیازهای استان را احداث شهرک صنعتی خصوصی نساجی دانست و تصریح کرد: گیلان قطب تولید نوغان در کشور بوده و به این دلیل دارای مزیت‌های خوبی به لحاظ نساجی است لذا از وزارت صمت درخواست دارم نسبت به احداث کارخانه خصوصی ابریشم در گیلان اهتمام لازم را ورزند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×