» دسته‌بندی نشده » پیام نور گیلان میزبان جشنواره ملی شعر دانشجویی دانشگاه‌های کشور

پیام نور گیلان میزبان جشنواره ملی شعر دانشجویی دانشگاه‌های کشور

اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰ 2۰

ناصر محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت در حاشیه نشست ویدئوکنفرانسی با اعضای ستاد جشنواره شعر دانشجویی دانشگاه پیام نور گیلان اظهار کرد: دانشگاه پیام نور گیلان برای سومین دوره متوالی میزبان جشنواره ملی شعر دانشجویی دانشگاه‌های کشور خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری موفق دو دوره جشنواره سراسری شعر دانشجویی به میزبانی دانشگاه پیام نور استان گیلان، افزود: دبیرخانه کانون‌های شعر دانشجویی در دانشگاه پیام نور گیلان و همچنین اعضای هیئت‌علمی و داوران کشوری و باتجربه بالا در این استان استقرار دارند.

مدیرکل اداره فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه پیام نور با اشاره به جزئیات برگزاری سومین دوره جشنواره ملی شعر دانشجویی، گفت: جشنواره ملی شعر دانشجویی با موضوع آزاد و با محوریت امید، پویایی و نشاط دانشجویی توسط دانشگاه پیام نور گیلان برگزار می‌شود.

محمدی با ابراز امیدواری از استقبال مطلوب دانشجویان در این جشنواره فرهنگی، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی و تبلیغات مناسب شاهد حضور دانشجویان هنرمند و شاعر دانشگاه‌های سراسر کشور در این رخداد و فعالیت ارزنده فرهنگی کشور باشیم.

وی با بیان اینکه شرکت دانشجویان همه دانشگاه‌ها در جشنواره ملی شعر دانشجویی دانشگاه پیام نور ممکن است، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند تا دی‌ماه امسال آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند و اختتامیه این جشنواره نیز در بهمن‌ماه امسال خود بود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×