به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، ملوان انزلی عصر امروز در هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی با نتیجه صفر بر صفر در مقابل شاهین شهرداری بوشهر متوقف شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب مبین عشایر، عیسی پرتو، میعاد یزدانی، پدرام قاضی پور، مهیار زحمتکش، زکریا مرادی، اصغر نصیری، ارسلان تفضلی، سهیل فداکار، فربد بلوک باشی و وحید فارغ رو در روی تیم شاهین شهرداری بوشهر قرار گرفت.

تیم شاهین شهرداری بوشهر نیز با ترکیب ایمان صادقی، علی گودرزی، علی حمودی، حمیدرضا دیوسالار، امید سام کن، امیرحسین موسی زاده، امین شجاعیان، مهدی مؤمنی، حسین نخودکار، رضا صدری و میلاد صارمی مقابل تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

در نیمه اول تیم ملوان انزلی چند موقعیت شوت در پشت محوطه جریمه برای خود ایجاد کرد که توسط سنگربان تیم شاهین مهار شد و دو تیم با همین روال نیمه اول را به پایان رساندند.

در نیمه دوم ملوانان از همان ابتدای بازی یک بازی هجومی از خود نشان دادند و حتی توانستند یک‌بار تیر دروازه شاهین را به بلرزانند اما تا پایان ۹۰ دقیقه نتوانستند دروازه تیم‌ مقابلشان را باز کنند و درنهایت به نتیجه صفر بر صفر رضایت داد.

تیم ملوان انزلی با کسب یک امتیاز این بازی ۳۳ امتیازی شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸