به گزارش گیل سو، پویش سفره‌ای به وسعت ایران ابلاغی از سوی آستان قدس رضوی، به‌منظور تهیه بسته ارزاق از سوی خادم یاران رضوی در ایام ماه مبارک رمضان و توزیع در مناطق محروم، اقدام به ساماندهی فراخوان و اجرای این پویش در سراسر کشور و استان گیلان کرد.

با عنایات امام رئوف علی ابن موسی‌الرضا (ع) و همت خادم یاران و یاوران رضوی در استان گیلان تاکنون بیش از چهار هزار بسته تهیه و توزیع شد و امروز در آخرین روز از ماه مبارک رمضان نیز ۲۵۰ بسته در مهدیه رشت با حضور جمعی از خیرین و خادم یاران رضوی به مناسب عید سعید فطر برای توزیع در بین نیازمندان در نظر گرفته‌شده است.

جواد شفیعی ثابت در این مراسم با تقدیر و تشکر از خادم یاران رضوی گیلان اظهار کرد: در گیلان یک‌هزار و ۸۰۰ رضوی داریم که از سوی آستان قدس پویش سفره‌ای به وسعت ایران را در نظر گرفته و به انجام رساندند.

وی با بیان اینکه خدام رضوی خدماتی را به‌صورت اختیاری در کشور به انجام می‌رسانند، گفت: خادم یاران تعدادی سبد ارزاق را برای خانوارهای محروم تهیه کردند و در طول این‌یک ماه رمضان بیش از چهار هزار بسته ارزاق توسط یاوران و خادم یاران رضوی تهیه و توزیع شد.

دبیر کانون خدمت رضوی در استان گیلان با اشاره به اهدای کارت‌های هدیه به نیازمندان افزود: در طول ماه مبارک رمضان با مشارکت بنیاد کرامت رضوی و خادم یاران گیلان ۲۶۴ کارت اعتباری هر یک به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان و ۱۴ کمک‌هزینه جهیزیه مجموعه به مبلغ ۱۱۲ میلیون تومان اهدا شد.

شفیعی ثابت با اشاره به همکاری شهرداری رشت و کمیته امداد گیلان با کانون رضوی بیان کرد: بخشی از کارت‌های هدیه و جهیزیه‌ها و نیز محل کانون خدمت رضوی با مشارکت این ارگان‌ها میسر شد.

به گفته وی این ۲۵۰ بسته معیشتی، امشب و فردا و در روز عید فطر توزیع‌شده و دست خانوارهای نیازمند خواهد رسید.

انتهای پیام/ت