» دسته‌بندی نشده » عملکرد مثال‌زدنی سازمان بسیج کارمندان سپاه گیلان در ایام شیوع ویروس کرونا

عملکرد مثال‌زدنی سازمان بسیج کارمندان سپاه گیلان در ایام شیوع ویروس کرونا

اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰ 2۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه قدس گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

اخلاص بسیجی‌ها در کشور کم‌نظیر است

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه سرهنگ حسینی یکی از مدیران خوب استان بود، اظهار کرد: اقدامات اجرایی سرهنگ حسینی در استان نمونه بود و رضایت مسئولین استان را به همراه داشت.

محمود قاسم نژاد با بیان اینکه بی‌تردید سرهنگ حسینی هر کجایی که باشند منشأ اثر هستند، گفت: سرهنگ رنجبر نیز از فرماندهان و مدیران خوب سپاه قدس گیلان بودند که همواره خدمات ارزنده‌ای به استان ارائه دادند.

 وی با اشاره به اخلاص زبانزد بسیجی‌ها در کشور، بیان کرد، تبعیت و فرمان‌بری از ولایت‌فقیه ازجمله خصوصیات بارز بسیجیان ما است که همواره در حوادث مهم به کمک انقلاب آمده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری ازجمله صفات بارز بسیجیان است، تصریح کرد: قدرت جذب افراد در مکتب بسیج خیلی کارگشا است و این الگوسازی از مکتب سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

قاسم‌نژاد با اشاره به اینکه ایثارگری بسیجیان در این ساله‌ای سخت کمک شایانی به مدیران استانی کرد، گفت: اگر تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و رشادت‌های بسیجیان در ایام کرونا نبود، بدون شک در مدیریت و کنترل این ویروس دچار مشکل می‌شدیم.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج ادارات و کارمندان نقش بسزایی در ادارات دارد، گفت: عملکرد مطلوب سازمان بسیج کارمندان و ادارات استان گیلان در ایام شیوع ویروس کرونا در استان مثال‌زدنی بود.

مشارکت بدر انتخابات دشمنان ما را نا امید می‌کند

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار نیز در این جلسه با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه ما است، اظهار کرد: امام خمینی (ره) با سرنگونی رژیم شاهنشاهی ایران اسلامی را از دست دژخیمان آمریکایی نجات داد.

سرهنگ حسن حبیبی با اشاره به اینکه مسیر رشد و بالندگی انقلاب اسلامی با حمایت مردم امکان‌پذیر است، گفت: اهمیت انتخابات در گام دوم انقلاب در کشور انکارناپذیر است و مردم ما از این اهمیت آگاهی دارند.

وی با بیان اینکه سرنوشت چهار سال کشور را با حضور در انتخابات باید رقم زد، افزود: مشارکت بالای مردم در انتخابات تراز بین‌المللی جمهوری اسلامی را در دنیا بالا می‌برد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار با تأکید بر اینکه مشارکت بالا در انتخابات دشمنان ما را نا امید خواهد کرد، بیان کرد: تمام تلاش دشمن عدم شرکت مردم در انتخابات است و برای این‌کار از تمام ابزار خود در حال استفاده هستند.

حبیبی با بیان اینکه صحبت‌های برخی از مسئولین مانند سخنان دشمنان ما است، تصریح کرد: سخنان منتشرشده علیه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط برخی از مسئولان واقعاً مایه تأسف بود.

وی با اشاره به اینکه ای‌کاش دولت به‌جای مذاکرات با غرب به فکر مذاکره با شرق می‌بود، بیان کرد: دولت در هشت سال مدیریت کشور می‌توانست وضعیت اقتصادی  کشور را دگرگون کند اما متأسفانه اتفاق خاصی رقم نخورد.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ عباس حسینی تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار رضا رنجبر به‌عنوان رئیس سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه قدس گیلان منصوب شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×