عباس اهرابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه ۲۵۳ هزار و ۸۵۰ صندوق صدقه بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب و توزیع‌شده است، اظهار کرد: صدقه اهدایی در همان محل جمع‌آوری‌شده برای رفع نیاز محرومان و مددجویان منطقه هزینه می‌شود و به‌هیچ‌عنوان از این کمک‌ها برای انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سازمانی استفاده نمی‌شود.

وی با برشمردن موارد مصرف وجوهات صدقات، گفت: مراحم دریافتی برای کمک به خرید، ساخت و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به امر ازدواج نیازمندان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، هزینه می‌گردد.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان با تقدیر از همراهی همیشگی مردم نوع‌دوست استان در دستگیری از نیازمندان افزود: شرایط مواجهه با بیماری منحوسکروناو آسیب‌های ناشی از آن، عاملی برای کاهش مراحم و مساعدت‌های هم استانی‌های معزّز نشده و مردم خیّر همانند سال گذشته در این راه خیر قدم برداشته و مشارکت کرده‌اند.

اهرابی با اشاره به شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه، بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* با سهولت صدقه روزانه خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷