» دسته‌بندی نشده » شهید سلیمانی معمار شکست‌های استراتژیک استکبار جهانی است

شهید سلیمانی معمار شکست‌های استراتژیک استکبار جهانی است

اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۰ 1۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا احمدی سنگری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: روز قدس موضوع مهمی است که از شروع انقلاب اسلامی آغاز و تاکنون موردتوجه بوده و تبدیل به نمایش وحدت عظیم و یکپارچه جهان اسلام شده است.

وی به دلیل شرایط کرونایی امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود، گفت: هرچند روز قدس امسال تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا، با تجمع مردمی همراه نیست، اما دل‌های مردم انقلابی ایران اسلامی و همه امت اسلامی به موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف پیوند خورده است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تأکید بر اینکه مسئله نخست جهان اسلام موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف است، افزود: ایران بزرگ‌ترین نقش را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و  آزادی قدس شریف دارد و درواقع احساس مسؤولیت ایران نسبت به فلسطین به‌ خاطر اهمیت این  مسئله در جهان اسلام است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان نماد مبارزه با سلطه و ظلم جهانی شناخته‌شده، تصریح کرد: شهید سلیمانی معمار شکست‌های استراتژیک استکبار جهانی در منطقه و خاورمیانه است و به همین خاطر استکبار جهانی این ریسک را قبول کرد و باوجود مغایرت با قوانین بین‌المللی، سردار سلیمانی را درحالی‌که در کشوری دیگر مهمان بود، به شهادت رساند.

احمدی با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی نمی‌تواند با ارعاب و طرح‌های ضد بشری مردم فلسطین را از قدس بیرون براند، گفت: جبهه مقاومت که امروز قدرتمندتر از هر زمان دیگری است دیر یا زود به یاری خدا طومار ننگین این رژیم را در هم خواهد پیچید.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

 


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×