» آخرین اخبار » گیلان » معرفی جبار کوچکی نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

معرفی جبار کوچکی نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

آبان ۲۵, ۱۴۰۰ 0۱

به گزارش گیل سو، به دنبال‌عدم رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به مسعود فیاضی دومین گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت آموزش و پرورش، حسن محمدیاری نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی با گیل خبر ابراز داشت: عدم رای اعتماد به آقای فیاضی نشان می‌دهد که مجلس اصرار دارد گزینه نهائی وزارت آموزش و پرورش متعلق به بدنه همین وزارتخانه باشد.
وی افزود: مخالفان دو وزیر پیشنهادی نیز بارها برعدم حضور آن‌ها در بدنه آموزش و پرورش انتقاد کردند که متاسفانه شاهد آن هستیم که بعد از آقای باغگلی بازهم این رویه در معرفی آقای فیاضی ادامه داشت.
وی با تاکید به حضور افراد مناسب آموزش و پرورش جهت معرفی به مجلس ابراز داشت: همکارمان جناب آقای کوچکی نژاد نماینده محترم رشت و خمام می‌تواند یک گزینه مناسب برای این امر باشد. ایشان از بدنه همین وزارتخانه هستند و سال‌ها سابقه معلمی و مدیریت مدرسه را داشته‌اند و بعد از آن تجربه مدیریت اجرایی در آموزش و پرورش استان را داشته‌اند و در مجلس نیز سال‌ها سابقه فعالیت در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را تجربه کرده اند.
محمدیاری خاطرنشان کرد: به نظرم معرفی آقای کوچکی نژاد می‌تواند بر حل موضوع اختلافی دولت و مجلس کمک کند و فردی با سابقه  و تجربه فراوان سکاندار این وزارتخانه عظیم شود. ضمن این که معتقدم با توجه به آرای بالای مردم استان گیلان به آیت اللله رئیسی حضور فردی از استان گیلان در کابینه فعلی ضروری به نظر می‌رسد که از این نظر اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان نیز باید همراهی لازم را داشته باشند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

admin

تعداد دیدگاهها: ۱

  1. عسکری

    با سلام خدا کنه که اقای جبار کوچکی وزیر بشن واقعا لیاقت دارن تو رو خدا حمایت کنید بشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×